ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Spotkanie Brocka Lesnara z zarządem WWE przed SummerSlam

– Brock Lesnar przed SummerSlam jest w bardzo nietypowej sytuacji.WWE potrzebuje go na przynajmniej jeszcze jedną obronę Mistrzostwa Universal. Joe Peisich z Barnburner’s Fired Up donosi, że Brock Lesnar będzie miał zamknięte spotkanie z najważniejszymi ludźmi tuż przed SummerSlam. Może to oznaczać duże zmiany, a do tego w tej chwili nie wiadomo, w jakim kierunku pójdzie WWE.

Podobno o 16 w niedzielę Lesnar będzie miał spotkanie z HHH, Stephanie czy Vince’em. Nie wiadomo co może być tego powodem, ale możemy być pewni, że jeśli obroni mistrzostwo to będzie pracował dla UFC i WWE.

Wiem o tym z trzech źródeł, zobaczymy jak to się dalej potoczy.

Brad Shepard donosi, że końcówka walki Reignsa i Lesnara „wisi w powietrzu” i w najbliższych dniach dowiemy się czy Lesnar i WWE dogadali się w sprawie nowej umowy.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778