ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

[SPOILERY] Obrażenia Brauna Strowmana i Matta Hardy’ego, Big Cass idzie po Universal Title?

Na dzisiejszym PPV Great Balls of Fire wiele się działo. Między innymi kilku zawodników doznało poważniejszych obrażeń.

Po walce z Reignsem w Ambulance Matchu, Strowman został przez niego zaatakowany, wrzucony na „pakę” pojazdu, po czym Roman na wstecznym uderzył z pełną prędkością w pobliską ciężarówkę. Po wydostaniu Brauna przez straż pożarną widać było, że zawodnik jest cały poraniony i ma zakrwawioną twarz. Nie dał się jednak zbadać, a nawet porozmawiać, czy obejrzeć, tylko kulejąc poszedł sobie. O jego stanie będziemy Was informować na bieżąco. Jeśli chcecie głębiej wejść w temat, nasz redaktor Konrad zrelacjonował i omówił to wydarzenie zaraz po zakończeniu gali (tutaj).

Również dla Matta Hardy’ego nie była to udana noc – zawodnik przegrał wraz ze swoim bratem walkę o tytuły mistrzowskie i pod koniec walki doznał rozcięcia twarzy. Wideo z operacji zszywania jego ran możecie obejrzeć tutaj.

Po Great Balls of Fire, podczas RawTalk został przeprowadzony wywiad z Big Cassem. Zawodnik powiedział, że jest w stanie pokonać Brocka Lesnara i zostać nowym mistrzem Universal, więc możemy w niedalekiej przyszłości spodziewać się ich walki lub małego feudu.