ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

[SPOILERY] Możliwe wyniki Royal Rumble!Poniższy film Nationwide Arena, mający na celu promowanie Fastlane, różni się od ich początkowego zwiastunu. Wygląda na to, że został właśnie zaktualizowany, aby dodać „specjalny wgląd” na postać Johna Ceny. Potem ujawnia, że AJ Styles będzie bronił tytułu WWE przeciwko Randy’emu Ortonowi, Kevinowi Owensowi, Samiemu Zaynowi i Shinsuke Nakamurze w Fatal 5 Way 11 marca …

… co sugeruje kilka rzeczy:

1. Po pierwsze, że KO i Sami przegrają swój handicap match na Royal Rumble. Z plotek i tak wynika, że zostali tam wepchnięci na siłę. Oczywiście mogą wygrać na RR i stracić pas przed marcem, ale nic w aktualnej fabule Niebieskiej Marki nie sprowadzałoby nas do Fatal 5 Way. Weźmy to jako dowód na to, że Phenomenal One potrzyma sobie tytuł jeszcze przez jakiś czas.

2. Po drugie, jest to ostatni pay-per-view (PPV) przed WrestleManią 34. Przywołuje to na myśl, że najprawdopodobniej żaden z zawodników wymienionych w filmie, mających brać udział w Fatal 5 Way, nie wygra Royal Rumble, żeby po prostu dostać title shot na WrestleManii. W szczególności Nakamura, który na chwilę obecną jest faworytem (a przynajmniej tak mówią statystyki bukmacherskie).  Czy to zmniejsza jego szanse na bycie ostatnim zawodnikiem w ringu 28 stycznia?

Jak zauważyli panowie z WrestleTalkTV, może z tego wynikać, że to Roman Reigns będzie zwycięzcą Rumble, by na WrestleManii wreszcie odebrać tytuł Lesnarowi. Ta teoria rodzi kolejne teorie. Jeżeli stałoby się tak, jak twiedzi Luke Owen, ujawniałoby to nam, że najpewniej ani Braun, ani Kane nie przejmą pasa Universal na pierwszej gali WWE w 2018 roku. Chyba, że tak jak w punkcie pierwszym – Brock mógłby po prostu odzyskać tytuł na którejś gali pomiędzy RR a WrestleManią.

Warto pamiętać jednak we wszystkich tych teoriach, że wiele może się wydarzyć od teraz do połowy marca.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552