ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Spoiler dotyczący powrotu Brocka Lesnara na Raw, Tag Team z NXT w filmiku Xaviera Woodsa i więcej!

Brock-Lesnar-HD-Wallpaper

– W zeszłym tygodniu WWE ogłosiło powrót Brocka Lesnara, który ma nastąpić już podczas dzisiejszego Monday Night Raw. Nie jest to dla nas żadna nowość, lecz pod wielkim zapytaniem stał jednak powrót managera Bestii, Paula Heymana.

Już podczas draftu mogliśmy zauważyć, że federacja nie wspominała o Heymanie i nie został on przedraftowany na Raw razem z Lesnarem. Okazało się, że kontrakt Paula wygasł, a WWE stara się przywrócić managera i postawić go ponownie u boku Brocka Lesnara, który już na SummerSlam zmierzy się z Randym Ortonem. PWInsider podaje, że oby strony dogadały się już w sprawie nowego kontraktu, a samego Paula Heymana zobaczymy już na dzisiejszym Raw.

– Tag Team TM-61 czyli Nick Miller i Shane Thorne pojawili się w jednym z filmików Xaviera Woodsa na kanale UpUpDownDown i zagrali w grę Uniracers. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą część materiału:

– Niedawno informowaliśmy o tym, że Zamariah „ZZ” Loupe został zwolniony z WWE. Zawodnik skomentował na Instagramie rozstanie z federacją :

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552