ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Spoiler: Aktualny status The League Of Nations!

LON

Poniższy wpis zawiera spoilery ze SmackDown!

W zeszłym tygodniu, Alberto Del Rio wyznał w wywiadzie dla portalu SoloWrestling.com, iż stajnia League of Nations już wkrótce zostanie rozwiązana. Tak prezentuje się wypowiedź Del Rio we wcześniej wspomnianym wywiadzie:

„Nigdy nie sprawdziliśmy się jako grupa, więc stwierdziliśmy że lepiej będzie się rozdzielić”.

Na tą chwilę możemy z cała pewnością potwierdzić te słowa. Podczas wtorkowych nagrań SmackDown faktycznie doszło do zapowiadanego rozdzielenia. League of Nations wzięło udział w 6-osobowym meczu tag teamowym przeciwko Cesaro, Kalisto oraz Samiemu Zaynowi. Podczas starcia Del Rio oraz Rusev opuścili swojego towarzysza – Sheamusa, odchodząc od ringu, tym samym ostatecznie rozwiązując swoją stajnie.

Nie wiadomo jeszcze jak potoczą się losy każdego z byłych członków LON, jednak Del Rio twierdzi iż planuje zdobyć WWE World Heavyweight Championship. Jeśli chodzi o Ruseva to najprawdopodobniej znowu połączony zostanie z Laną, Wade Barrett już jakiś czas temu rozstał się z grupą, a biorąc pod uwagę iż planuje opuścić federacje pod koniec czerwca – nie odegra zapewne już żadnej znaczącej roli. Ciągle nie wiadomo jednak co WWE planuje dla Sheamusa.

Komentarze

  1. Nareszcie się rozpadną. Chciałbym żeby Del Rio sturnował na face a Sheamus zrobił przerwę i powrócił ze starą muzyką i włosami.