ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Spekulacje odnośnie tytułu U.S, Pierwsza uczestniczka kobiecego Royal Rumble matchu ujawniona oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z wczorajszej gali SmackDown Live.

Podczas wczorajszej Błękitnej Tygodniówki nowy mistrz Stanów Zjednoczonych Dolph Ziggler, wygłosił przemowę odnośnie wygranej mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w triple threat matchu podczas niedzielnego Clash of Champions. Dodał również, że nikt nie zasługuje na niego po czym odłożył tytuł mistrzowski na macie ringu i opuścił arenę.

Pojawiają się spekulacje o tym, że Ziggler prawdopodobnie zrzekł się tytułu mistrzowskiego. Inne źródła dodają, że w najbliższym czasie może odbyć się turniej o pas U.S, który wyłoniłby nowego championa. Póki co są to jedynie spekulacje, a wszystko wyjaśni się prawdopodobnie niebawem.

– Kolejną ciekawą wiadomością z wczorajszej gali jest fakt, iż została ujawniona pierwsza uczestniczka pierwszego w historii WWE kobiecego Royal Rumble matchu. Oficjalnie zostało potwierdzone, że była mistrzyni kobiet rosteru SmackDown, Naomi weźmie udział w tym pojedynku.

W pierwszym kobiecym Royal Rumble matchu mają wziąć udział zawodniczki rosteru RAW jak i SmackDown. Pojawiły się plotki, że w tym pojedynku będziemy mogli zobaczyć zawodniczki NXT oraz byłe wrestlerki WWE.

– Na koniec SmackDown Live Fallout: