ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Specjalny gość podczas live eventu WWE w MSG, Kontuzja Luke’a Harpera poważniejsza niż się spodziewano i więcej!

EI_101805_20121114_JF1_1706

– Były announcer WWE i aktualnie host ESPN Jonathan Coachman powrócił na wczorajszym live evencie w Madison Square Garden.

Publika przywitała go chantami „come back”. Gdy zaczął mówić ludzie chantowali „what?”. Coach powiedział, że został zaproszony do MSG przez Shane’a McMahona. Następnie przeprowadził wywiad z jego ulubionym tag teamem The Dudley Boyz i zapytał o to dlaczego nie używają już stołów. Zawodnicy poczuli się urażeni, chwilę po tym do ringu wyszli bracia Uso. Zawalczyli w Triple Threat Matchu o pasy WWE Tag Team przeciwko The New Day oraz The Dudley Boyz. Coachman był ring announcerem w tej walce. Po obronie pasów przez The New Day, Coach wrócił do ringu i ujawnił, że ma na sobie koszulkę „Booty O’s Cerea”, razem z mistrzami celebrował w ringu.

WWE dodało na swoim Twitterze krótki filmik z powrotu Jonathana Coachmana:


– Luke Harper nie brał udziału w ostatnich live eventach WWE po tym, gdy doznał kontuzji kolana w dark matchu na Raw w Filadelfii.

WWE nie potwierdziło jeszcze kontuzji, lecz według raportu PWInsider na zapleczu podczas live eventu w Madison Square Garden mówiło się, że kontuzja zawodnika jest o wile gorsza niż się spodziewano. Luke ma zostać wyłączony z akcji na 5 do 6 miesięcy, w takim wypadku mógłby powrócić dopiero na SummerSlam.

– W ostatnim tygodniu WWE  ogłosiło, że walka The New Day vs. The League of Nations na Wrestlemanii 32 będzie starciem o pasy WWE Tag Team. Federacja usunęła jednak post, w którym informowali nas o tej walce.

Tak wyglądał post dodany 18 marca na Twitterze:

IT’S OFFICIAL: #TheNewDay vs. #LeagueOfNations for the #TagTitles at#WrestleMania! #SmackDown pic.twitter.com/8BVLbKq2mO

— WWE WrestleMania (@WrestleMania) March 18, 2016

Na oficjalnej stronie WWE zniknęła informacja o tym, że dana walka będzie title matchem. Nadal jednak będzie to 4 on 3 Handicap Match pomiędzy członkami The New Day a grupą The League of Nations.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552