ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Specjalne wejście planowane na NXT Takeover Brooklyn III, Rekord Asuki, Plany na Rondę Rousey na WrestleManię

– Dave Meltzer donosi, że Aleister Black będzie miał specjalne wejście podczas NXT Takeover Brooklyn III. Black zmierzy się z Hideo Itamim w walce 1 na 1 już w tę sobotę.

– Asuka pobiła rekord najdłużej panującej mistrzyni kobiet w historii. Pobiła rekord Rockin Robin, która panowała przez 502 dni. Asuka jest również najdłużej panującym mistrzem w najnowszych czasach WWE.

– Dave Meltzer informuje, że Ronda Rousey poważnie trenuje z Brianem Kendrickiem pod kątem występów w WWE. Meltzer dodał, że Ronda nie trenuje dla zabawy i poważnie myśli o rywalizacji Horsewomen UFC vs Horsewomen WWE z końcem na WrestleManii.

Oryginalnym planem była walka Rondy Rousey ze Stephanie McMahon w 2015. Federacja nie zdecydowała się na to, ponieważ w tamtym czasie kobiety nie miały takiej pozycji, jaką teraz mają. Mówi się, że Ronda może zawalczyć z zawodniczką z topu.

– Do Fatal 4 Wayu o Mistrzostwo Universal dodano stypulację – Brock Lesnar opuści WWE jeśli straci mistrzostwo. Jest to podbudowa walki Lesnara z Jonem Jonesem. Jak się okazuje, Lesnar prawdopodobnie obroni mistrzostwo Universal i stypulacja jest dodana dla zmylenia fanów.

Następnym w kolejce do walki z Lesnarem byłby Braun Strowman podczas No Mercy. Gala odbędzie się 24 września i będzie ekskluzywna dla brandu RAW.

– Podczas wywiadu dla Off the board Roman Reings stwierdził, że jego walka z Johnem Ceną prędzej czy później dojdzie do skutku.

Myślę że kiedyś to się stanie. Tu nie chodzi o sam wrestling, tu chodzi o robienie tego z najlepszymi na świecie. To napędza całą machinę.

Nieprzyznanie że John Cena to jeden z najlepszych w historii jest głupstwem. Jest 16-krotnym Mistrzem Świata, tylko 2 osoby mogą powiedzieć że tego dokonali. Walka z Ceną? Jestem na tak.

Miałem powód żeby przyjść do WWE, nie jestem tu tylko żeby namieszać. Chcę być na topie i się tam utrzymać, aktualnie to staram się robić. Nie obchodzi mnie to kto jest na topie – ważne że ja się do niego zbliżam, uważam że dużo udowodniłem przez te kilka lat. Myślę, że walka z Johnem Ceną byłaby świetnym uhonorowaniem naszych karier.