ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Specjalne walki gwiazd WWE, Daniel Bryan na siłowni oraz więcej!

dudley-boyz-wwe

– WWE Games wrzuciło na swój kanał na YouTube filmik, w którym gwiazdy WWE dyskutują na temat ich specjalnych walk. Materiał został nagrany podczas tegorocznego czerwonego dywanu przed WWE Hall of Fame.

– Daniel Bryan nadal trenuje na siłowni i wygląda na to, że jest w dobrej formie. Oto film, który zamieścił na swoim Instagramie:

– Już w środę na WWE Network premierę będzie miał nowy odcinek „Table For 3”. Przy stole zasiądą tym razem Sean „X-Pac” Waltman, Scott Hall i Kevin Nash.

– Na WWE Shop wydana została koszulka upamiętniająca rekordową ilość osób, które zasiadły na trybunach na Wrestlemanii 32. Pojawiły się tam także nowe koszulki Paige i Kevina Owensa z pracami Roba Schambergera. Poniżej znajdziecie linki do każdej ze wspomnianych koszulek:

Nowa koszulka Kevina Owensa

Nowa koszulka Paige

Nowa koszulka „Attendance Record”

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778