ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Spadek zarobków Daniela Bryana, WWE chce kolejnego show w Arabii Saudyjskiej

– Daniel Bryan przeszedł niedawno heel turn i kompletnie zrezygnował z „YES movement”.Bryan jako face osiągał świetne wyniki sprzedaży koszulek. Teraz zmieniło się to – jak donosi Brad Shepard, koszulki Bryana w ogóle się nie sprzedają.

Dobre wyniki sprzedaży koszulek to dla gwiazd WWE dodatkowy przychód. Oczywiście jest to logiczne, że mniej fanów kupi koszulkę kogoś, kto zarzuca im zabijanie planety. Obecnie Bryan musiałby poczekać na dobry pomysł WWE na koszulkę i będzie musiał się zadowolić mniejszą premią do zarobków.

– WWE zebrało wiele krytyki za podpisanie umowy z Arabią Saudyjską na kilka show, ale mimo tego ze swoich planów się nie wycofali.

WWE i Arabia Saudyjska utrzymują dobre stosunki, a Dave Meltzer zapowiada, że WWE ma zaplanowane 2 kolejne show. Miałyby się one odbyć w maju i w listopadzie.

Federacja jest bardzo zadowolona z 2 ostatnich gal, ponieważ przybyli nowi fani, co dla niej oznacza sporą sumę pieniędzy.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778