ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Śmierć Chyny – informacje, reakcje zawodników i więcej

Joanie-Laurer

W środę(20.04.2016) cały świat wrestlingu został dotknięty niespodziewanym zgonem jednej z najbardziej rozpoznawalnych i sukcesywnych kobiet w historii – Joannie Laurer, która występowała w WWE jako Chyna.

Jej ciało znalezione zostało w jej domu, w Redondo Beach. Przyjaciel byłej zawodniczki WWE zadzwonił po policję, kiedy to od dłuższego czasu nie mógł skontaktować się ze swoją przyjaciółką. Policja po wejściu do rezydencji odkryła zwłoki Joannie.

Mimo iż początkowo przyczyna śmierci nie była znana, policja podejrzewa iż powodem mogło być przedawkowanie. Co prawda podczas przeszukania domu nie znalezione zostały żadne nielegalne środki odurzające, jednak śledczy natknęli się na opakowania po lekarstwach na receptę, które po zażyciu odpowiedniej dawki mogły powodować podobny efekt co narkotyki.

Menadżer Chyny wydał oficjalnie oświadczenie za pomocą Facebooka oraz Twittera, w którym poinformował fanów o zaistniałej sytuacji:

Poniżej znajdziecie ostatni opublikowany materiał z udziałem Chyny, który zatytułowany jest „Obudź się”. Wrzucony został za pośrednictwem youtube’owego kanału Chyny – TOKYO CHYNA, który na tą chwilę ma ponad 12 tysięcy subskrybentów.

Śmierć tej niewątpliwej legendy wrestlingu odbiła się wielkim echem wśród innych gwiazd. Poniżej znajdziecie reakcje niektórych z nich:

Chyna występowała w WWE w latach 1997-2001. Podczas swojej kariery udało jej się zdobyć tytuł Women’s Championship oraz zostać 2-krotną mistrzynią interkontynentalną. Do dnia dzisiejszego jest jedyną kobietą na świecie, której udało się wygrać ten tytuł.

Dla wielu, Chyna była, jest i na zawsze będzie najbardziej utalentowaną kobietą jaka kiedykolwiek wstąpiła do ringu. Bez wątpienia łamała wszelkie bariery, osiągała to co wydawało się niemożliwe i raz na zawsze zmieniła wizerunek kobiety w świecie wrestlingu.

W imieniu całej redakcji składamy rodzinie Chyny najszczersze kondolencje.

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552