ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown na żywo, Cena vs. Rusev na Fast Lane, Reigns odnośnie fanów na RR oraz więcej.

SD_805_Photo_117-722943930.0.0
– Z powodu odwołania RAW przez śnieżycę w stanie Connecticut WWE postanowiło emitować czwartkowe SmackDown na żywo. Pierwszym zapowiedzianym pojedynkiem jest Casket Match pomiędzy Kanem a Danielem Bryanem. Dodatkowo na galę zapowiedziani są: Brock Lesnar, Randy Orton, Roman Reigns, John Cena, Seth Rollins, Dean Ambrose, Bray Wyatt, Big Show, Ryback, Dolph Ziggler, The Usos, Rusev oraz Paige.

– WWE wystartowało z nowym kontem The Authority na Twitterze. Wraz z nowym kontem pojawiły się dwa ciekawe wpisy. W pierwszym z nich dowiadujemy się iż John Cena zmierzy się z Rusevem na najbliższej gali PPV, Fast Lane. W drugim wpisie Triple H wyzywa Stinga do spotkania twarzą w twarz na Fast Lane 2015. Co ciekawe wczoraj z siedziby WWE, Micheal Cole wspomniał o tym, że oryginalnym planem The Authority było starcie Cena vs. Rusev na WM 31, jednakże przenieśli je na nadchodzące PPV.

– Poniżej komentarz Romana Reignsa odnośnie fanów na gali Royal Rumble, The Rocku i więcej:

– Na koniec wczorajsza wypowiedź Paula Heymana oraz Brocka Lesnara z siedziby WWE. Panowie rozmawiali na temat pojedynku Lesnara podczas RR i nadchodzącego starcia z Romanem Reignsem na WM 31.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556