ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 30.08.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Dallas:

SmackDown Pre-Show  01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim SmackDown i przybliżono nam aktualnie rywalizacje. Daniel zdziwił się, ponieważ ostatnio Shane sam postawił się Brockowi Lesnarowi i skończyło się to dla niego źle.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

– Shane i Daniel oglądali kawałek ostatniogo Talking Smack, w którym The Miz zdenerwował się na Bryana. Shane poprosił Generalnego Managera o to, aby nie mówił takich rzeczy do zawodników.

– Zaraz po czołówce w ringu pojawił się The Miz, który rozmawiał na temat pasa Interkontynentalnego i swojego stylu walki. Mówił o tym co osiągnął w WWE i stwierdził, że dzięki niemu pas Interkontynentalny nareszcie coś znaczy. Miał także problem, ponieważ nie rozumiał dlaczego publika wolała takich zawodników jak Daniel Bryan, a nie jego. Dolph Ziggler przerwał jego promo i powiedział, że Miz chce być tylko sławny i dlatego publika woli innych zawodników. Ziggler powiedział Mizowi, że może udowodnić wszystkim, że nie jest tchórzem i zawalczyć z nim teraz. Mistrz Interkontynentalny przygotowywał się do walki, ale ostatecznie wrócił z Maryse na zaplecze.

zigglerthemizmaryse

1. Tag Team Match

Zwycięzcy przechodzą do kolejnego etapu turnieju o pasy Tag Team.

The Hype Bros vs. The Vaudevillians

Mojo zaatakował Englisha w narożniku, a później razem z Zackiem wykonał Hype Rydera, który dał im zwycięstwo.

hypebrosvaudevillians

Zwycięzcy: The Hype Bros

– AJ Styles spotkał na zapleczu Apollo. Crews chciał upewnić się, że AJ dobrze zapamięta jego imię i przeliterował mu je, lecz Styles odpowiedział żartem i poszedł dalej.

– Po przerwie reklamowej do ringu wyszedł AJ Styles. Zawodnik mówił o tym, że na Backlash pokona Deana Ambrose’a i zostanie nowym mistrzem WWE. Zaraz po tych słowach na stage’u pojawił się Apollo Crews. Okazało się, że Apollo poprosił Daniela Bryana o walkę ze Stylesem i odbędzie się ona już teraz.

2. Normal Match

AJ Styles vs. Apollo Crews

Styles zakończył ten pojedynek Phenomenal Forearmem.

ajstylesapollocrews

Zwycięzca: AJ Styles

– Renee przeprowadziła wywiad z Heathem i Rhyno w domu Slatera.

– Bray Wyatt wyszedł do ringu i mówił, że nie boi się Randy’ego Ortona, nazwał go zwykłym człowiekiem. Wyatt odniósł się do głosów, które słyszy Randy i powiedział, że mówią mu one, aby uciekał. Zaraz po tym ostrzeżeniu Randy wyszedł i mówił, że kilka szwów w głowie nie robi z niego człowieka niezdolnego do walki. Bray powiedział, że teraz on jest Predatorem i na Backlash pokaże Randy’emu gdzie jest jego miejsce. The Viper odparł, że bawił się już w takie gierki z innymi i jakoś nadal tutaj stoi, później zgodził się na wyzwanie Wyatta. Stwierdził, że ani trochę się go nie boi i wbiegł do ringu, aby dokonać ataku. Bray zniknął jednak i dostaliśmy reklamy.

braywyattrandy

– Nikki Bella pojawiła się przy stole komentatorskim.

3. Tag Team Match

Natalya i Alexa Bliss vs. Naomi i Becky Lynch

Pod koniec walki Carmella zaatakowała siedzącą przy stole komentatorskim Nikki. Cała sytuacja rozproszyła Becky, którą Alexa zaatakowała a potem spinowała.

Zwyciężczynie: Natalya i Alexa Bliss 

carmellaattacknikki

4. Tag Team Match

Zwycięzcy przechodzą do kolejnego etapu turnieju o pasy Tag Team.

The Headbangers vs. Heath Slater i Rhyno

Rhyno wbiegł do ringu i pomógł Slaterowi wrócić do ich narożnika. Wtedy zamienił się z nim, wykonał Gore’a na przeciwniku i zgarnął pin.

slaterrhynoheadbangers

Zwycięzcy: Heath Slater i Rhyno

– AJ Styles pojawił się przy stole komentatorskim. Nagle w ringu zobaczyliśmy człowieka, który przedstawił się jako . Wyzwał on kogokolwiek z zaplecza i zaczął się rozbierać. Na jego wyzwanie odpowiedział Kane. The Big Red Machine wykonał na swoim przeciwniku Chokeslama i wrócił na zaplecze.

5. Normal Match

Baron Corbin vs. Dean Ambrose

Ambrose i Corbin bili się przy linach, nagle AJ wstał z krzesła i chciał zaatakować Deana, lecz trafił w Corbina. Walka zakończyła się dyskwalifikacją.

corbindeanambrose

Zwycięzca: przez DQ, Baron Corbin

– Po starciu Dean od razu rzucił się na Stylesa, po chwili pomógł mu Baron Corbin. Zawodnik chciał zaatakować Deana ponownie w ringu, lecz Ambrose wykonał na Corbinie Dirty Deeds. AJ chciał zainkasować Phenomenal Forearma na mistrzu WWE, lecz wylądował na linach. Dean zabrał swój pas i udał się na zaplecze.

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783