ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 29.11.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Columbii:

SmackDown Pre-Show  01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera i Litę . Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim SmackDown i przybliżono nam aktualne rywalizacje.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

Renee Young pojawiła się w ringu, zaprosiła do siebie Alexę Bliss oraz mistrzynię kobiet SmackDown – Becky Lynch. Renee chciała poprowadzić segment z podpisywaniem kontraktu, lecz Alexa wygoniła ją z ringu. Następnie zaczęła obrażać Becky i wypominała jej, że w Glasgow miała tylko szczęście. Według Alexy to ona powinna być teraz mistrzynią. Becky ostrzegała swoją przeciwniczkę przed ich walką na TLC. Obie zawodniczki skierowały jeszcze kilka zdań w swoją stronę i podpisały kontrakt. Kilka chwil później Becky zaczęła atakować Alexę i zostawiła ją w narożniku. Ustawiła stół na środku ringu i próbowała zrzucić na niego swoją przeciwniczkę. Alexa skontrowała jednak Suplexa, popchnęła Lynch i to mistrzyni wylądowała na stole.

1. Tag Team Match

Dolph Ziggler i Kalisto vs. Baron Corbin i The Miz (w/ Maryse)

Pod koniec walki Dolph i Baron znaleźli się poza ringiem, Kalisto walczył z Mizem w ringu. Maryse zrzuciła drabinę, którą wcześniej wyciągnął jej mąż, prosto na leżącego Zigglera. W tym samym momencie w ringu Kalisto udało się wykonać Salide del Sol i spinować Mistrza Interkontynentalnego, lecz Corbin wbiegł do ringu z krzesłem i zaatakował luchadora w plecy.

Zwycięzcy: przez DQ, Dolph Ziggler i Kalisto

– Carmella wyszła do ringu i ogłosiła, że ma pewną wiadomość do Johna Ceny. Chciała przeprosić go za to co zrobi Nikki w ich walce na TLC, następnie wypowiedziała jeszcze kilka obraźliwych słów w stronę swojej przeciwniczki. Nagle Nikki wbiegła do ringu, zaczęła atakować Carmellę i przegoniła ją z ringu.

– Dean Ambrose wyszedł do ringu aby poprowadzić kolejny odcinek The Ambrose Asylum. Zaprosił do siebie Jamesa Ellswortha. Wypowiadał się on na temat tego, że teraz jest już pełnoprawnym członkiem rosteru SmackDown. Dean zmienił temat i wspomniał o tym, że Ellsworth dostanie w niedalekiej przyszłości szansę na zdobycie pasa WWE. James mówił o tym z kim chciałby walczyć o pas po TLC, gdy nagle do ringu wyszedł AJ Styles. Mistrz WWE miał już dość Deana i mówił, że na TLC zniszczy go używając wszystkich dostępnych stołów, drabin oraz krzeseł. Następnie wypowiedział kilka słów w stronę Ellswortha. Po krótkiej rozmowie AJ zaatakował Jamesa i Deana. Na początku Styles pozbył się Ambrose’a, a następnie obijał Ellswortha. Na koniec segmentu AJ wykonał Styles Clasha ze schodów na Jamesie.

2. Normal Match

Kane vs. Luke Harper

The Big Red Machine zakończył tę walkę potężnym Chokeslamem.

Zwycięzca: Kane

– Renee przeprowadziła krótki wywiad z Becky Lynch. Zawodniczka mówiła o tym, jak się czuje i czy zawalczy na TLC. Becky dowiedziała się, że Alexa wyzwała ją na Tables Match. Aktualna mistrzyni przyjęła to wyzwanie i dodała, że odegra się za to co Bliss jej dzisiaj zrobiła.

3. Tag Team Match

Zwycięska drużyna zawalczy o pasy Tag Team brandu SmackDown na TLC.

Bray Wyatt i Randy Orton vs. American Alpha

Pod koniec walki przy ringu pojawił się Luke Harper, który odciągał uwagę Chada i Jasona. American Alpha zostali pokonani po tym, gdy Jordan zainkasował Sister Abigail od Braya Wyatta.

Zwycięzcy: Bray Wyatt i Randy Orton

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552