ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live! 27.12.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Chicago:

SmackDown Live  02:00 – 04:00

– Galę otworzył powracający John Cena. Zawodnik przywitał się i skomplementował publikę z Chicago. Następnie przypominał nam co WWE przygotowało na dzisiejszą galę. Cena rozmawiał chwilę na temat walki o pas WWE i sam zastanawiał się po co pojawił się na tej gali, kiedy zaplanowane są na nią tak wielkie atrakcje. Lider Cenation wypowiedział się o fanach, którzy twierdzą, że wypalił się i niedługo opuści WWE. John zaprzeczył tym spekulacjom i zapowiedział, że w niedalekiej przyszłości zamierza zostać 16-krotnym mistrzem świata.

– Dasha Fuentes podeszła do pokoju The Miza i chciała z nim przeprowadzić wywiad. Mistrz Interkontynentalny wtrącił się w jej zdanie i poprosił o to, by przyprowadziła do niego Renee Young, która na ostatniej tygodniówce zachowała się wobec niego nieprofesjonalnie i spoliczkowała go.

1. WWE SD Tag Team Champioship 4 Corner Elimination Match

Luke Harper i Randy Orton (c) (w/ Bray Wyatt) vs. The Usos vs. Heath Slater i Rhyno vs. American Alpha

The Usos wyeliminowali Heatha Slatera i Rhyno poprzez pinfall.

American Alpha wyeliminowali The Usos poprzez pinfall.

Ostatnie dwie drużyny to Wyatt Family i American Alpha. Na koniec walki Harper wylądował poza ringiem, Jason i Chad zajmowali się w dwójkę Ortonem. Randy zainkasował Grand Amplitude i przegrał walkę dla swojej drużyny.

Zwycięzcy: American Alpha

– Po walce Orton kłócił się z Harperem, Bray po wejściu do ringu rozdzielił ich i uspokajał.

– Renee Young rozmawiała z Dolphem Zigglerem o jego dzisiejszej walce. The Show Off wypowiedział się krótko o swoich przeciwnikach i stwierdził, że dzisiaj to on może okazać się czarnym koniem i wygrać tę walkę.

– Dasha przeprowadzała wywiad z Jamesem Ellsworthem. Po chwili pojawiła się jednak Carmella, która skrytykowała Dashę za to, że tak samo jak inni chce się tylko śmiać z Ellswortha. Powiedziała, że sądzi o Jamesie co innego i zaprosiła go na mały spacer.

2. WWE SD Women’s Championship Match

Alexa Bliss (c) vs. Becky Lynch

W środku walki przy ringu pojawiła się La Luchadora, która próbowała przeszkadzać Becky w walce. Alexa wykorzystała to, wykonała DDT na Lynch i obroniła swój pas.

Zwyciężczyni: Alexa Bliss

– Po walce Dasha pytała Alexę o to, kim była zamaskowana luchadorka, lecz mistrzyni nic o niej nie wiedziała.

– Renee pojawiła się przy pokoju Miza, po chwili Mistrz Interkontynentalny wyszedł do niej i poprosił o przeprowadzenie z nim wywiadu. Renee zapytała go o to, co planuje na rok 2017. Podczas odpowiedzi na pytanie za Mizem pojawił się Dean Ambrose, który nie wytrzymał i zaatakował mistrza. Następnie położył także kilku ludzi z ochrony i przekazał przez krótkofalówkę, że teren jest czysty.

– Dasha przeprowadziła wywiad z Nikki Bellą. Zawodniczka krótko wypowiedziała się na temat Natalyi.

– Renee przeprowadziła krótki wywiad z Baronem Corbinem, który zapewnił nas, że zapozna Dolpha oraz Stylesa z jego finisherem.

3. WWE Championship Triple Threat Match

Baron Corbin vs. Dolph Ziggler vs. AJ Styles

Na koniec walki Corbin wykonał End of Days na Zigglerze. Wtedy AJ położył Barona na matę wykonując na nim Phenomenal Forearma, następnie spinował Zigglera i obronił swój pas.

Zwycięzca: AJ Styles

– Po walce John Cena wybiegł do ringu, podał rękę Stylesowi i powiedział, że już na RR odbierze mu pas WWE.

Komentarze

    1. Ponieważ mieli tytuły mistrzowskie na zasadzie „freebird”, tak jak New Day.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552