ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 23.08.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Uncasville:

SmackDown Pre-Show  01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na SummerSlam i poinformowano nas o dwóch nowych mistrzostwach na SmackDown.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

– Kilka osób rozmawiało na zapleczu o wczorajszym SummerSlam, gdy nagle do szatni wszedł AJ Styles. Mówił o tym jak pokonał Johna Cenę i nagle przyczepił się do Zigglera, który siedział na krześle. Dolph wkurzył się i zaatakował Styles’a, reszta zawodników rozdzieliła ich.

– Shane McMahon i Daniel Bryan wyszli do ringu aby przedstawić najnowsze pasy mistrzowskie. Na samym początku Bryan rozmawiał na temat mistrzostwa kobiet. Ogłoszono, że odbędzie się SixPack Challange o pas kobiet, finał odbędzie się na Backlash. Na tej samej gali poznamy także nowych mistrzów Tag Team. Nagle z publiki wyszedł Heath Slater, który chciał mieć szansę na wygranie pasów Tag Team. Daniel Bryana dał mu szansę, lecz najpierw Heath musi znaleźć sobie partnera. Shane dopowiedział, że Heath zasili roster SmackDown dopiero wtedy, gdy wygra cały turniej. Slater nie tracąc czasu udał się na zaplecze. Nagle pojawił się AJ Styles, który narzekał na pasy Tag Team i pas kobiet. Po chwili AJ został zaatakowany przez Dolpha Zigglera.

nowepasy

– Przy stole komentatorskim znalazły się Natalya oraz Naomi.

1. Normal Match

Zwyciężczyni przechodzi do kolejnego etapu turnieju o pas kobiet.

Alexa Bliss vs. Becky Lynch

Becky zapięła na przeciwniczce Dis-arm-hera i poddała ją.

beckyalexabliss

Zwyciężczyni: Becky Lynch

– Heath przechodził się przez zaplecze, gdy nagle spotkał The Miza i Maryse. Slater pytał mistrza Interkontynentalnego o zostanie jego partnerem, lecz ten rozmawiał przez telefon.

2. Tag Team Match

Zwycięzcy przechodzą do kolejnego etapu turnieju o pasy Tag Team.

The Ascension vs. The Usos

Bracia Uso pozbyli się z ringu Konnora, a później jeden z nich wykonał na Viktorze Splasha, który dał im zwycięstwo.

ascensiontheusos

Zwycięzcy: The Usos

– W ringu pojawił się AJ Styles, który na samym początku pomówił chwilę o wczorajszym zwycięstwie nad Johnem Ceną. Następnie nazwał siebie kilka razy twarzą SmackDown i powiedział, że chce walki o pas WWE. Nagle na rampę wyszedł Dolph Ziggler, który najwyraźniej nie zgadzał się ze słowami Styles’a. Daniel Bryan wyszedł i ogłosił, że AJ zawalczy z Deanem o pas WWE. Następnie dodał, że Dolph zawalczy dzisiaj ze Styles’em i jeśli wygra, to dołączy do walki o pas.

– Carmella i Nikki Bella wyszły do ringu. Renee przeprowadzała wywiad z Nikki, lecz nagle Carmella zaatakowała swoją przeciwniczkę od tyłu. Carmella zakończyła atak wykonując na Nikki jej własnego finishera.

nikkicarmella

– Randy pojawił się w ringu i rozmawiał na temat wczorajszej walki z Brockie Lesnarem. Po krótkiej chwili przerwał mu Bray Wyatt. Zawodnik usiał na krześle i mówił o tym, że Randy jest zwykłym człowiekiem. Siebie przedstawił jako boga. Bray wstał, nagle zgasły światła i wtedy Wyatt zniknął.

braywyatt

– Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Shanem, który nie był zadowolony z kary nałożonej na Brocka Lesnara.

– Heath Slater rozmawiał z Arnem Andersonem, lecz on także nie chciał zostać jego partnerem. Nagle zjawił się jednak Rhyno, który zaproponował Slaterowi współpracę.

3. Tag Team Match

Zwycięzcy przechodzą do kolejnego etapu turnieju o pasy Tag Team.

Breezango vs. American Alpha

Jason wykonał na Tylere Speara, a później na sam koniec razem z Chadem dołożył Grand Amplitude.

chadgalbe

Zwycięzcy: American Alpha

– Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Deanem Ambrosem. Mistrz WWE dowiedział się o dzisiejszej walce Zigglera ze Styles’em i zapowiedział, że pojawi się przy stole komentatorskim. Tak też stało się zaraz po przerwie.

4. Normal Match

Jeśli Dolph wygra, dołączy do walki o pas WWE  na Backlash. 

Dolph Ziggler vs. AJ Styles

AJ zakończył walkę po Styles Clashu.

Zwycięzca: AJ Styles

– Po walce AJ i Dean popatrzyli jeszcze sobie w oczy i tym widokiem gala się zakończyła.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552