ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 22.11.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Ottawie:

SmackDown Pre-Show  01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera i Litę . Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na gali Survivor Series i przybliżono nam aktualne rywalizacje.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

– Shane McMahon wyszedł do ringu, przywitał się i przeprosił za to, że nie wygląda dzisiaj na człowieka pełnego energii, ponieważ po niedzielnej walce czuje się jak po wypadku samochodowym. Wypowiadał się o drużynie Raw i stwierdził, że , ale SmackDown i tak dało radę ich pokonać. Nagle przerwał mu Dean Ambrose, który dziwił się, że Shane narzekał na drużyne SmackDown. Shane wspomniał, że Dean mógł doprowadzić do porażki SmackDown, gdy z Romanem i Sethem wykonał Triple Powerbomba na Stylesie. Dean próbował zmienić temat, zaprosił do ringu Jamesa Ellswortha i zaczął rozmawiać o jego kontrakcie. Shane miał prośbę dla Deana i kazał mu opuścić budynek. Podczas powrotu Deana na zaplecze AJ Styles wyszedł do ringu i mówił, że Ellsworth nie zasługuje na kontrakt. Według AJ’a James powinien zmierzyć się z nim dzisiaj w Ladder Matchu o kontrakt i wywalczyć go sobie. Shane był temu przeciwny, ale James poprosił o tę walkę, ponieważ chciał udowodnić, że zasługuje na zakontraktowanie przez SmackDown. Shane oficjalnie ogłosił walkę, Styles bardzo ucieszył się z tej decyzji i wrócił na zaplecze. Pod koniec do ringu z widowni wbiegł Dean, który poklepał Shane’a i Jamesa po plecach.

shanedeanellsworth

– The Miz i Maryse mieli na zapleczu sesję zdjęciową, przerwał im Daniel Bryan, który twierdził, że Miz wystawił SmackDown na pośmiewisko. Miz odpowiedział, że zrobił to co Bryan i Dolph nie mogli zrobić czyli zwyciężył i obronił swoje mistrzostwo. Generalny Manager wspomniał Kalisto i po chwili postanowił, że The Miz postawi dzisiaj swój pas na szali i zawalczy z luchadorem. Miz chciał coś powiedzieć, ale Daniel dodał, że walka ta odbędzie się już po przerwie reklamowej.

– Shane rozmawiał na zapleczu z Ambrosem, kazał mu ponownie opuścić budynek, ponieważ zachowanie Deana wymyka się spod kontroli.

1. WWE Intercontinental Championship Match

Kalisto vs. The Miz (c) (w/ Maryse)

W środku walki Baron Corbin wybiegł z publiki i rozproszył Kalisto. Miz wykonał Skull Crushing Finale na przeciwniku i obronił swój pas.

Zwycięzca: The Miz

– Po walce Corbin zaatakował Kalisto w ringu i uciekł. Miz celebrował zwycięstwo na rampie, gdy nagle Dolph Ziggler pojawił się i wykonał na nim Superkicka.

– Shane i Daniel oglądali to na monitorze i stwierdzili, że takie rzeczy nie mogą się dziać na SmackDown. Pojawiła sie Alexa Bliss, która pytała Daniela o jej walkę z Becky. Daniel nie miał jednak czasu i powiedział, żeby zawodniczka porozmawiała z Shanem. Po chwili pojawiła się Becky, która uspokoiła Alexe i postanowiła, że zgadza się na walkę o jej pas, odbędzie się ona za dwa tygodnie na WWE TLC. Po chwili pojawiła się także Natalya, która obwiniała Lynch o przegraną drużyny SmackDown. Ostatecznie Shane ustanowił walkę Natalya vs. Becky Lynch. Natalya zaczęła cytować teksty z Titanica, gdy nagle pojawił się Dean. Shane ponownie kazał mu opuścić budynek.

– Daniel Bryan spotkał Barona Corbina i poinformował go, że nie może ciągle psuć walk i atakować Kalisto. Dodał, że za karę zawalczy dzisiaj z Kanem.

2. Tag Team Turmoil

Zwycięska drużyna zawalczy o pasy Tag Team brandu SmackDown na TLC.

The Ascension vs. The Hype Bros vs. The Usos vs. The Vaudevillains vs. Breezango vs. American Alpha

Walkę rozpoczęli Hype Bros oraz Ascension.

The Hype Bros wyeliminowali The Ascension

Breezango wyeliminowali The Hype Bros

American Alpha wyeliminowali Breezango

American Alpha wyeliminowali The Vaudevillians

Ostatnimi dwie drużyny, które zostały w grze to Amerian Alpha i The Usos. Ostatecznie to Jason oraz Chad wykonali Grand Amplitude na jednym z braci Uso i zgarnęli pin.

usosamericanalpha

Zwycięzcy: American Alpha

– Od razu po walce na ekranie pojawiła się cała rodzina Wyattów. Bray zapowiedział, że już za tydzień Chad i Jason zmierzą się z nim i Randym Ortonem.

– Daniel Bryan rozmawiał na zapleczu z Ellsworthem o jego dzisiejszej walce. Po chwili pojawił się Dean Ambrose, lecz Bryan kazał mu wyjść z budynku żeby Shane przypadkiem go nie zobaczył. Ten nagle przyszedł do biura Daniela i wkurzył się na Ambrose’a. Daniel stwierdził, że Shane powinien wziąć sobie wolne i odpocząć, a on zajmie się dzisiaj wszystkim samemu.

– Alexa Bliss zasiadła przy stole komentatorskim.

3. Normal Match

Natalya vs. Becky Lynch

Lynch zapięła dźwignię na swojej przeciwniczce i poddała ją.

Zwyciężczyni: Becky Lynch

– Zaraz po starciu Alexa Bliss wbiegła do ringu i zaatakowała aktualną mistrzynię kobiet brandu SmackDown.

– Daniel Bryan rozmawiał z The Mizem na temat tego co Dolph Ziggler zrobił mu po jego dzisiejszej walce. Bryan ogłosił, że na TLC The Miz będzie bronił swojego pasa Interkontynentalnego przeciwko Zigglerowi w Ladder Matchu.

– Nikki Bella podeszła na zapleczu do Carmelli i twierdziła, że to ona zaatakowała ją przed Elimination Matchem na Survivor Series. Carmella zaprzeczyła i stwierdziła, że zrobić to mogła równie dobrze jakaś gwiazda z Raw. Nikki ogłosiła, że odwiedziła biuro Daniela Bryana i poprosiła o walkę z Carmellą na TLC. Będzie to No Disqualification Match.

4. Normal Match

Kane vs. Baron Corbin

W środku walki Kalisto zaatakował Corbina w ringu i walka zakończyła się dyskwalifikacją.

Zwycięzca: Baron Corbin

– Po walce Corbin zainkasował potężnego Chokeslame’a od Kane’a, a następnie Kalisto zaatakował go krzesłem i przegonił z ringu.

5. SmackDown Contract Ladder Match

James Ellsworth vs. AJ Styles

Dean pojawił się i rozproszył Stylesa, lecz po chwili AJ pozbył się niespodziewanego gościa. Następnie wszedł na drabinę, lecz został zrzucony przez Ellswortha poza ring. Gdy AJ wracał, zainkasował jeszcze Superckicka. James wszedł na drabinę i ściągnął kontrakt.

Zwycięzca: James Ellsworth

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778