ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live! 20.12.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Detroit:

SmackDown Pre-Show  01:50 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Renee Young i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim SmackDown i przybliżono nam aktualne rywalizacje.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

1. WWE Championship Match

AJ Styles (c) vs. James Ellsworth

Styles w bardzo krótkim czasie wygrał walkę, zakończył ją wykonując Styles Clasha na przeciwniku.

Zwycięzca: AJ Styles

– Po starciu AJ zaatakował jeszcze Ellswortha poza ringiem. Następnie wygłosił krótkie promo o jego walce i stwierdził, że nareszcie załatwił wszystkie zaplanowane sprawy na rok 2016. Dolph Ziggler przerwał mu i powiedział, że w tym roku AJ będzie musiał przetrwać jeszcze jedną walkę o pas WWE. Nagle usłyszeliśmy theme song Barona Corbina. Zawodnik wyszedł do ringu i stwierdził, że Dolph nie zasługuje na walkę o pas WWE, ponieważ i tak ją zmarnuje. Po chwili zawodnicy wymienili kilka ciosów, lecz Corbin szybko pochwycił Zigglera i wykonał na nim End of Days.

– Po przerwie reklamowej Dolph Ziggler rozmawiał z Danielem Bryanem i chciał walki z Baronem Corbinem. Generalny Manager zgodził się na tę walkę, ale ostrzegł Zigglera, że jeśli przegra, to Corbin będzie walczył o pas WWE na kolejnym odcinku SmackDown. The Show Off zgodził się na ten układ i odszedł.

2. WWE Inercontinental Championship Match

The Miz (c) (w/ Maryse) vs. Apollo Crews

Pod koniec walki Maryse została odesłana na zaplecze. Miz po przypadkowym przewróceniu sędziego chwilę później, szybko skorzystał z okazji i wsadził palce w oczy Crewsa, wykonał Skull Crushing Finale i wygrał.

Zwycięzca: The Miz

– Renee Young pytała się Miza o to, dlaczego ma obsesję na punkcie Deana Ambrose’a. Miz zapytał o to samo Renee i dodał, że przecież z nim śpi. Renee spoliczkowała Miza i wróciła na zaplecze.

– Natalya wyszła do ringu i zaprosiła do siebie Nikki, ponieważ chciała jej coś wyjaśnić. Po wyjściu Nikki pojawiła się jednak Carmella, która prowokowała Natalyę do wyjawienia prawdy. Zawodniczka zaczęła gonić Carmellę i rzuciła nią w świąteczne ozdoby na stage’u. Następnie Natalya chwyciła za mikrofon, nazwała Nikki „suką” i przyznała się do ataku. Mówiła, że Nikki osiągnęła wszystko tylko dzięki swojemu wyglądowi. Natalya stwierdziła, że Nikki jest nikim. To samo powiedziała o ludziach na widowni. Na koniec dodała, że John Cena nigdy nie poślubi takiej osoby jak ona i udała się na zaplecze.

– Alexa przyszła do Daniela Bryana, mówiła o swojej kontuzji oraz o tym, że Daniel powinien ukarać Becky za to co zrobiła na ostatnim SmackDown. Bryan poinformował jednak mistrzynię o tym, że Lynch dostanie rewanż o pas na następnej Niebieskiej Tygodniówce, ponieważ medycy stwierdzili, że Alexa jest stuprocentowo zdolna do walki. Następnie dodał, żeby Bliss przygotowała się do jej dzisiejszej walki.

3. Normal Match

Dean Ambrose vs. Luke Harper (w/ Bray Wyatt i Randy Orton)

Ambrose wygrał po roll-upie.

Zwycięzca: Dean Ambrose

– The Wyatt Family zaatakowali Deana po walce, Randy wykonał na nim RKO i cała grupa zniknęła. Następnie The Miz wyszedł do ringu i wykonał Skull Crushing Finale na powoli wstającym z maty Ambrosie.

4. Normal Match

La Luchadora vs. Alexa Bliss

La Luchadora zapięła na rękę Bliss dźwignię i poddała ją.

Zwyciężczyni: La Luchadora

– Po starciu okazało się, że zamaskowaną luchadorką była Becky Lynch. Zawodniczka celebrowała swoje zwycięstwo i poinformowała Alexę, że już za tydzień odbierze jej pas.

– Ryan Phillippe szukał na zapleczu Randy’ego Ortona. Spotkał jednak Mojo Rawleya i Curta Hawkinsa, którzy rozmawiali o ich dzisiejszej walce.

5. Normal Match

Curt Hawkins vs. Mojo Rawley

Zwycięzca: Mojo Rawley

– Dasha Fuentes próbowała przeprowadzić wywiad z Ellsworthem, lecz ten z powodu wielkiego bólu nie potrafił nawet odpowiedzieć na pytania. Nagle pojawiła się Carmella, która zwróciła uwagę Dashy i powiedziała, aby go nie męczyła.

– AJ Styles zasiadł przy stole komentatorskim.

6. Normal Match

Jeśli Dolph przegra, Baron zajmie jego miejsce i zawalczy za tydzień z AJ Stylesem o pas WWE.

Dolph Ziggler vs. Baron Corbin

Zawodnicy zaczęli walczyć poza ringiem, a sędzia ich wyliczył.

Zwycięzca: brak

– Po walce AJ zaatakował Dolpha i Barona krzesłem. Nagle pojawił się Daniel Bryan, który zapowiedział, że za tydzień AJ Styles będzie bronił swojego mistrzostwa w Triple Threat Matchu przeciwko Zigglerowi i Corbinowi.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552