ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 20.11.2018

Reprezentacja Niebieskich wraca na swoje show na tarczy. Co to będzie dla nich oznaczać? Sprawdźmy!

Charlotte otwiera SmackDown Live. Królowa jest dumna z tego co zrobiła Rondzie podczas Survivor Series. Jeśli jej rywalka liczy na przeprosiny albo skruchę z jej strony, to się przeliczy. Flair zrobiła to w imię całego rosteru SmackDown, a co ważniejsze, w imieniu Becky Lynch. Jeśli Rousey spróbuje się zemścić, to będzie ostatnia rzecz jaką zrobi w swoim marnym życiu. Wchodzi Paige. GM, tak jak WWE Universe, również była zadowolona oglądając Survivor Series. Niestety Flair w amoku zaatakowała również sędziów. Charlotte nie widzi w tym nic złego, ale GM jest nieugięta. Była mistrzyni zostaje ukarana grzywną w wysokości stu tysięcy dolarów. Wchodzą IIconics. Peyton i Billie próbują żartować z wściekłej Charlotte. Flair rzuca im wyzwanie, na które jedna z nich musi odpowiedzieć.

Billie Kay vs Charlotte
Zwyciężczyni – Charlotte
Po krótkiej kłótni z przyjaciółką i Flair, Peyton również staje w szranki z Charlotte.

Peyton Royce vs Charlotte
Zwyciężczyni przed DQ – Charlotte
Chwilę później IIconics przekonują się, że denerwowanie Królowej, to nie najlepszy sposób na spędzenie wieczoru…


https://twitter.com/WWEUniverse/status/1065054223610474497

Kolejny odcinek najlepszego talkshow w historii – MizTV. Gościem Mizanina jest Shane McMahon. Niestety komisarz jest obolały po swoim niesamowitym występie podczas Survivor Series, więc nie może być tak energetyczny jak zawsze. Spokojnie. Dobry prowadzący poradzi sobie z takimi drobnostkami.


Miz przypisuje sobie część zasług McMahona. Shane jest naprawdę rozbawiony całą sytuacją. W końcu, po zakończeniu monologu, A-Lister zadaje pierwsze (i jedyne) pytanie swojemu gościowi. „Czy zostaniesz moim tag team partnerem?” Zanim Shane zdążył odpowiedzieć, Miz oznajmia, że już rozmawiał o tym z Paige i znalazł im przeciwników.

Best Team in the World vs The Bryant Brothers
Zwycięzcy – The Bryant Brothers

The New Day vs The Bar w specjalnej stypulacji z okazji Święta Dziękczynienia
Zwycięzcy – The New Day

Backstage. Dla niektórych maska luchadora jest świętością, symbolem przepełnionym magią i tajemnicą mocą. Dla Ortona to zwykły kawałek szmatki. Mysterio zdecydował się wrócić do WWE, żeby jeszcze raz poczuć więź z WWE Universe. Fani nie skupią się dzisiaj na luchadorze. W ich pamięci zapadną tylko trzy litery: R…K…O

Asuka & Naomi vs Sonya Deville & Mandy Rose
Zwyciężczynie – Asuka & Naomi

Czas, żeby nowy mistrz WWE wyjaśnił nam to i owo. Bryan na początku oświadcza, że nie kieruje tych słów do ludzi zgromadzonych w Staples Center, bo oni tego nie zrozumieją. Daniel mówi do kogoś innego. Amerykański Smok jeszcze raz opowiada historię swojego leczenia. Kiedy leżał w komorze hiperbarycznej miał sporo czasu na myślenie. Nigdy się nie poddał. Nie słuchał ludzi, którzy radzili mu, żeby zajął się czymś innym. Tymczasem jego fani, ci którzy go wspierali, zajęli się kimś innym i dzisiaj skandują „AJ Styles”. Bryan nie da sobie wydrzeć swoich marzeń. Nie tym razem. Podczas Survivor Series pozwolił Bestii zniszczyć ostatnie części „starego” Amerykańskiego Smoka. Teraz nie ma już Bryana, który zwyciężał podczas WrestleManii 30. Zdelegalizowano Yes Movement. Okazuje się, że Daniel cały czas mówił do siebie, zwracał się do siebie w trzeciej osobie. Nowy, ulepszony Daniel Bryan zniszczy Stylesa podczas TLC. Nie ma miejsca na porażkę.

Rey Mysterio vs Randy Orton


Zwycięzca – Randy Orton
Po walce Żmija atakuje Reya zdzierając z jego twarzy maskę.

Warto wspomnieć, że przez caaaaaałą galę – podczas każdej walki i każdego segmentu – fani skandowali „Becky” albo „We want Becky”. „The Man” odpowiedziała na Twitterze.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778