ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 20.09.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Birmingham:

SmackDown Pre-Show  01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na Backlash i przybliżono nam aktualnie rywalizacje.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

– Daniel Bryan pojawił się w ringu zaraz po czołówce i powiedział, że już na No Mercy pas Kobiet brandu SmackDown będzie broniony po raz pierwszy. Generalny Manager zaprosił do siebie Becky Lynch oraz Alexę Bliss, które będą podpisywały kontrakt na swoją walkę. Alexa twierdziła, że Becky nie urodziła się aby być mistrzem tylko loserem. Mistrzyni przyznała to, ale stwierdziła, że przez całe życie walczyła o bycie mistrzem i teraz ma pas Kobiet, którego łatwo nie odda. Alexa uderzyła Lynch kontraktem, potem podpisała go i przewróciła na przeciwniczkę cały stół. Bliss wyszła z ringu, lecz po chwili Becky wybiegła za nią i przegoniła ją, a później wróciła do kwadratowego pierścienia i podpisała kontrakt.

beckyalexatable

– Daniel Bryan spotkał na zapleczu The Miza i Maryse. Mistrz Interkontynentalny nie chciał bronić swojego pasa na dzisiejszej gali przeciwko Dolphowi Zigglerowi. Bryan powiedział, że wycofa walkę, ale wtedy będzie musiał też wycofać kontrakt Miza. Po przypomnieniu warunków kontraktu Miz przystał na decyzję Generalnego Managera.

1. Tag Team Match

The Usos vs. American Alpha

Bracia Uso zaatakowali Chada, który miał zamienić się z Jasonem. Następnie wykonali podwójnego Superkicka na Jordanie i dołożyli Splasha z na rożnika, który dał im zwycięstwo.

usosalpha

Zwycięzcy: The Usos

– Heath Slater i Rhyno po obejrzeniu walki wiedzieli już z kim zmierza się na No Mercy. Slater próbował wymyślić jakiś chwytliwy tekst, dzięki któremu publika ich bardziej polubi. Po chwili podeszli do nich The Usos, którzy chcieli zaatakować Slatera. Rhyno stanął jednak przed swoim partnerem i przegonił braci Uso.

– Jack Swagger zasiadł przy stole komentatorskim, aby obejrzeć kolejną walkę z bliska.

2. Normal Match

Apollo Crews vs. Baron Corbin

Corbin zaczął atakować Apollo w narożniku, a później wykonał na nim End of Days i zakończył walkę.

corbinapolloswagger

Zwycięzca: Baron Corbin

– Dean Ambrose przygotowywał się do swojej walki.

– Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Nikki oraz Naomi. Zawodniczki wypowiedziały się na temat Natali oraz Carmelli.

– Renee Young przeprowadziła wywiad z Dolphem, który mówił, że wygra dzisiaj pas Interkontynentalny.

3. WWE Intercontinental Championship Match

Dolph Ziggler vs. The Miz (c) (w/ Maryse)

Maryse pod koniec walki została odesłana na zaplecze, ponieważ ponownie chciała interweniować w walce i spryskać Zigglera sprayem. Ostatecznie puszka dostała się w ręce Miza i została użyta, kiedy sędzia nie patrzył. Mistrz wykonał na Dolphie Skull Crushing Finale i obronił swój pas.

mizzigglerictitle

Zwycięzca: The Miz

4. Normal Match

Eric Rowan vs. Randy Orton

Orton zakończył tę krótką walkę wykonując na Rowanie RKO.

ortonrowanmatch

Zwycięzca: Randy Orton

– Po walce światła zgasły, a w ringu zamiast Erica została tylko pomalowana maska. Bray pojawił się na ekranie i gratulował Ortonowi wygranej walki. Później dodał, że jest bogiem, a bogowie nie umierają.

5. Tag Team Match

Natalya i Carmella vs. Nikki Bella i Naomi

Natalya od razu uderzyła Nomi i zapięła na Nikki Sharpshootera. Carmella wyciągnęła przeciwniczkę z ringu, zaczęła ją obijać i doprowadziła do dyskwalifikacji.

nikkinatalyacarmellaattack

Zwyciężczynie: przez DQ, Nikki Bella i Naomi

– Po walce Naomi zaatakowała Natalye i przegoniła Carmelle, która ciągle atakowała Nikki.

– Charly Caruso przeprowadziła wywiad z AJ Styles’em, który wypowiedział się na temat Deana Ambrose’a i Johna Ceny. Mówił także, że na No Mercy obroni swój pas i nadal będzie mistrzem WWE.

6. Normal Match

John Cena vs. Dean Ambrose

Cena chciał wykonać Attitude Adjusment, lecz Ambrose skontrował ten atak do pinu i zgarnął zwycięstwo.

ambrosecenawin

Zwycięzca: Dean Ambrose

– Po walce AJ wyskoczył z publiczności i wykonał na Cenie Phenomenal Forearma. Później wbiegł do ringu i zaatakował również Ambrose’a. Daniel Bryan pojawił się na rampie i przekazał mistrzowi WWE, że już za tydzień na SmackDown będzie bronił swojego pasa przeciwko Deanowi Ambrose’owi. Po tym ogłoszeniu Styles chciał zaatakować Deana ponownie, ale ten wstał i wykonał na nim Dirty Deeds.