ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 17.08.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Austin:

SmackDown Pre-Show  01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim SmackDown i zapowiedziano kilka walk, które odbędą się podczas tego odcinka.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

– Randy Orton rozmawiał z Danielem Bryanem i Shanem McMahonem na temat walki z Brockiem, The Viper miał podpisać kontrakt. Nagle z koszem pełnym owoców przybył Heath Slater, który przeprosił Daniela i Shane’a i poprosił o zakontraktowanie go. Po krótkiej rozmowie Randy jedząc jabłko stwierdził, że ma pewien pomysł.

– W ringu pojawili się The Miz oraz Maryse. Mieli zamiar zacząć kolejny odcinek MizTV, lecz od razu do ringu wyszedł Dean Ambrose, a później także Dolph Ziggler. Mistrz Interkontynentalny twierdził, że Dolph nie jest w stanie wygrać w niedzielę. Dean mówił o tym co by się stało, gdyby Ziggler wygrał jego pas i stwierdził, że ostatecznie po SummerSlam to on nadal będzie mistrzem. Dolph wykrzyczał kilka zdań w stronę mistrza WWE, wykonał na mim Superkicka i na koniec dopowiedział, że na SummerSlam Dean przekona się jaki jest naprawdę dobry.

zigglerambrosesuperkick

– W trakcie reklamy The Miz powiedział kilka słów na temat Apollo Crewsa. Ten postanowił wyjść do ringu i zaatakować mistrza Interkontynentalnego.

1. 12-Man Tag Team Match

The Usos, American Alpha i Hype Bros vs. The Vaudevillians, The Ascension i Breezango

W pewnym momencie zawodnicy zaczęli po kolei atakować się swoimi finisherami. Na sam koniec Chad i Jason zainkasowali na Aidenie Grand Amplitude i zgarnęli pin dla swojej drużyny.

12mantagteamsd

Zwycięzcy: The Usos, American Alpha i Hype Bros

– Naomi weszła do ringu przy nowej muzyce. Jej przeciwniczką miała być Eva Marie, lecz zawodniczka nie wyszła nawet na stage. Lektor od razu po zapowiedzi poinformował nas, że Eva niestety nie wystąpi na dzisiejszej gali.

naominewgear

– AJ Styles rozmawiał z Alberto Del Rio na temat walki z Johnem Ceną.

2. Normal Match

Jeśli Heath Slater wygra, zasili roster SmackDown.

Randy Orton vs. Heath Slater

Orton zaczął atakować Slatera i nie reagował na ostrzeżenia sędziego. Walka zakończyła się dyskwalifikacją.

randyortonslater

Zwycięzca: przez DQ, Heath Slater

– Po starciu Randy rzucił Heathem w barykady i zainkasował na nim DDT. W ringu zaczął naśladować Brocka Lesnara, dołożył 2 German Suplexy i zakończył atak wykonując RKO.

– Po reklamie Slaterem na zapleczu zajmował się medyk. Shane i Bryan przyszli pogratulować wygrania walki przez dyskwalifikację. Shane podarował Heathowi kontrakt i długopis, lecz Slater miał Bryana za Micka Foleya, a Shane’a za Stephanie. Po kilku kolejnych zdaniach od Slatera Shane zabrał mu kontrakt i odszedł.

3. Normal Match

Eric Rowan (w/ Bray Wyatt) vs. Dean Ambrose

Pod koniec walki Ambrose wykonał na Ericu potężnego Clothesline’a, a później dołożył Dirty Deeds i wygrał starcie.

deanambroseericrowan

Zwycięzca: Dean Ambrose

– Po walce Bray wstał z krzesła, odłożył maskę Rowana i odszedł na zaplecze.

4. Tag Team Match

Alexa Bliss i Natalya vs. Carmella i Becky Lynch

W środku walki zabrzmiał theme song Evy Marie, zawodniczka pojawiła się na rampie. Nagle na rampe wyszła także Naomi, która zaczęła gonić Eve. Obie panie namieszały trochę w walce przechodząc przez ring, lecz ostatecznie Becky zapięła na Nataly dźwignię i poddała ją.

alexacarmella

Zwyciężczynie: Carmella i Becky Lynch

– Po przerwie na zapleczu pokazano nam kolejny atak Barona Corbina na Kalisto.

– AJ Styles wyszedł i dosiadł się do stołu komentatorskiego.

5. Normal Match

Alberto Del Rio vs. John Cena

Del Rio założył na Cenie Armbreakera, lecz ten skontrował dźwignię i zainkasował AA, które dało mu zwycięstwo.

Zwycięzca: John Cena

– Po walce AJ zaatakował Cenę i wygłosił krótkie promo na temat ich walki na SummerSlam. Później chciał wykonać na nim Styles Clasha, lecz John skontrował to do AA. Na sam koniec John Cena wykonał na Stylesie drugie AA prosto w stół komentatorski.