ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown LIVE 17.01.17 – Wyniki

smackdown
Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown LIVE, które odbyło się w Memphis.

SmackDown LIVE 02:00 – 04:00

– Na arenę wyszedł Shane McMahon i gorąco powitał publiczność w Memphis. Fani zaczęli chantować „Shane O’Mac!”. McMahon podziękował i przypomniał, że za dwa tygodnie w San Antonio w Teksasie odbędzie się Royal Rumble. Zaczął wymieniać zawodników, którzy wezmą udział w Royal Rumble Matchu i ogłosił, że podczas Road to Wrestlemania, a konkretniej za półtora miesiąca, w Phoenix w Arizonie, WWE Championship będzie bronione w Elimination Chamber Matchu. Powiedział również, że jest bardzo ciekawy kto wyjdzie z EC jako mistrz. Na te słowa zareagował AJ Styles. Dziwił się, że kiedy pokona Johna Cenę na Royal Rumble, będzie musiał bronić tytułu miesiąc później. Shane przypomniał, że nie wiadomo czy wtedy tytuł będzie wokół talii AJ’a, bo może John Cena przypadkiem odbierze mu ten tytuł i stanie się szesnastokrotnym mistrzem WWE. Styles powiedział, że to głupia i nierozsądna decyzja, a O’Mac powinien najpierw skonsultować się z mistrzem. Shane na to, że z takimi rzeczami to do D. Bryana. Pochwalił mistrza WWE, ale powiedział, że jedyne co mu się w nim nie podoba, to jego postawa. Zawodnik począł się wykłócać, lecz przerwał mu dźwięk muzyki wejściowej Johna Ceny, toteż po chwili w ringu było już trzech panów. Cena chciał coś powiedzieć, ale AJ kazał mu się zamknąć. Powiedział, że nikt go nie rozumie i nie docenia, mimo, że to on jest mistrzem. Zapytał, kto jeszcze zechce go znieważać. Na te słowa rozbrzmiała muzyka The Miza. Zawodnik powiedział, że zdobycie pasa w EC Matchu byłoby dla niego wspaniałym rozpoczęciem roku 2017, więc kiedy wygra Royal Rumble Match lub Elimination Chamber Match, znajdzie się w Main Evencie Wrestlemanii i wyjdzie z niego zwycięsko. Miz zaczął obrażać Stylesa i Cenę i przypomniał, że to on pokonał Johna Cenę na największej scenie ze wszystkich, że pokonał Johna Cenę, zanim pokonywanie Johna Ceny było popularne. Styles natomiast przypomniał Mizowi, że kiedy ostatni raz byli w Memphis, wybił mu ząb. Zawodnicy prawie doprowadzili do bójki, ale Shane ogłosił, że w tej sytuacji AJ Styles podejmie The Miza.

– Shane spotkał Deana Ambrose’a na backstage’u. Dean powiedział, że muszą pogadać, nie o EC, ale o pasie Interkontynentalnym. Powiedział, że mistrzostwo jest lepkie, śmierdzi mieszanką perfum i ogórkiem i nie da się go trzymać. Shane powąchał i przyznał Deanowi rację, lecz przypomniał, że mają tu tylko jeden taki tytuł. Spytał jeszcze z kim chciałby się dziś zmierzyć, sugerując mu Braya Wyatta. The Lunatic Fringe powiedział, że wolałby zawalczyć z Randym Ortonem.

1. Normal Match
AJ Styles vs. The Miz

Pod koniec walki akcja przeniosła się poza ring. Styles rzucił Mizem w Cenę i go zaatakował. Walka zakończyła się dyskwalifikacją.

Zwycięzca: Przez DQ, The Miz

– Cena rzucił się w pogoń za AJ’em, jednak nie udało mu się go dopaść. Od tyłu zaatakował Cenę The Miz, jednak otrzymał soczyste AA. Styles po chwili próbował wykonać Phenomenal Forearma, jednak i on otrzymał soczyste AA.

– Nikki Bella szła na backstage’u uważając na ewentualny atak Natalyi.

– Do ringu wyszła Nikki Bella. Powiedziała parę słów o ostatnim tygodniu oraz że jeśli zaczęły, to powinny skończyć i kazała Natalyi wyjść. Nattie nie wyszła. Nikki powiedziała, że nie wie, czemu się nie dziwi. Jednak Natalya zaczęła mówić do Belli z publiczności i przy okazji kazała się jej zamknąć. Powiedziała jej, żeby patrzyła na titantron i wyszła. Na tronie zostało wyświetlone na żywo, jak Nattie narzeka na układ produktów w stoisku z gadżetami. Pobiegła za nią Nikki i zaatakowała ją, łamiąc przy tym stół.

– Przeprowadzony został wywiad z Alexą Bliss, która miała się zmierzyć z Becky Lynch w walce wieczoru w stalowej klatce.

– Komentatorzy zaprezentowali wideo podsumowujące karierę Kurta Angle’a.

2. Normal Match
Dean Ambrose vs. Randy Orton /w The Wyatt Family

Pod koniec walki, gdy Randy chciał wykonać RKO, tak jak w zeszłym tygodniu przeszkodził mu Luke Harper. Wtedy Ambrose wykonał roll-up i wygrał walkę.

Zwycięzca: Dean Ambrose

– Po walce do ringu wszedł Harper i zaczął się bić z Viperem. Bray Wyatt po chwili ich rozdzielił, a gdy Luke nie chciał się uspokoić, zaatakował go. Po całym zajściu Harper wyszedł z ringu.

– Przeprowadzony został wywiad z Becky Lynch, która będzie podejmować Alexę Bliss.

– Do ringu wyszedł Jerry Lawler, by przeprowadzić King’s Court. Po chwili zaprosił swojego gościa, Dolpha Zigglera. Jerry pytał Dolpha o różne rzeczy, między innymi o jego ostatnią zmianę. Ziggler nie odpowiedział na żadne pytanie. Lawler powiedział, że rozumie, że Dolph jest sfrustrowany, ale chce, by zmienił swoją postawę. Powiedział, że jeśli zdrowo na to popatrzeć, to Ziggler nie dokonał niczego pozytywnego w zeszłym tygodniu i zapytał, co zamierza on z tym zrobić. Dolph zaczął z irytacją mówić do Jerry’ego. Przypomniał mu, jak cztery lata temu wykonał mu kilkukrotnie elbow drop i powiedział, że może zakończyć to, co wtedy zaczął. Jerry powiedział, że ma jeszcze jedno pytanie, a mianowicie: jakie to było uczucie, kiedy ciągle zmieniając postawę i nastawienie wiecznie był przegrywem. Po chwili milczenia, Dolph wykonał na nim Superkicka i wyszedł z ringu.

– Bray Wyatt wygłosił krótkie promo z ciemnego pokoju. Powiedział, że Wyatt Family weźmie udział w Royal Rumble Matchu, a Randy Orton i Luke Harper zmierzą się za tydzień.

3. WWE SD Women’s Championship Steel Cage Match
Becky Lynch vs. Alexa Bliss (c)

Pod koniec walki w drzwiach pojawiła się La Luchadora, która uniemożliwiła Becky wydostanie się z klatki, a gdy ta założyła Disarmer na Alexie, Luchadora kopnęła ją w twarz. Wtedy Bliss wykonała Snap DDT na swojej przeciwniczce i obroniła pas.

Zwyciężczyni: Alexa Bliss

-Po walce Alexa i Luchadora zaczęły atakować Becky, lecz tej udało się przez chwilę obronić i zdjąć maskę tajemniczej rywalce. Okazała się nią Mickie James! Zawodniczki jeszcze raz zaatakowały Becky, a potem celebrowały w ringu i tym widokiem zakończyło się trzecie SmackDown LIVE w tym roku.