ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 15.11.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Glasgow:

SmackDown Pre-Show  01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera i Litę . Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim SmackDown i przybliżono nam aktualne rywalizacje.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

Na samym początku WWE przedstawiło filmik poświęcony tygodniówce SmackDown. Następnie na stage wyszli Shane McMahon i Daniel Bryan, którzy zapowiedzieli co zobaczymy na dzisiejszej gali. Shane powiedział, że dzisiejszy odcinek Niebieskiej Tygodniówki zasługuje na dobry start i na samym początku zobaczymy walkę o pas Interkontynentalny.

1. WWE Intercontinental Championship Match

The Miz (w/ Maryse) vs. Dolph Ziggler (c)

W środku walki przy ringu pojawili się członkowie The Spirit Squadu, którzy próbowali interweniować w walce. Pomimo starań Dolpha Zigglera, The Miz z pomocą Maryse zgarnął zwycięstwo poprzez roll-up.

themiznewchampion900

Zwycięzca: The Miz

– Alexa Bliss pokazywała Danielowi Bryanowi końcówkę jej walki z Becky Lynch i mówiła, że powinna być teraz mistrzynią kobiet brandu SmackDown. Bryan powiedział, że nie wycofa decyzji sędziego, ale Alexa dostanie swój rewanż po Survivor Series. Pojawiła się także Natalya, lecz podczas jej proma Alexa postanowiła odejść.

2. Normal Match

Oney Lorcan vs. Kalisto

Kalisto po dość krótkim czasie wykonał na przeciwniku Salida del Sol i zgarnął pin.

Zwycięzca: Kalisto

– Kamera pokazała kapelusz Undertakera, którego The Phenom nagle chwycił i zabrał ze sobą.

– Drużyna tag teamów rozmawiała ze sobą na zapleczu, Heath Slater i Rhyno ogłosili, że załatwili dla każdego walkę. Następnie zaprosili do siebie Bookera T, który wygłaszał mowę motywacyjną. Nagle pojawili się Fandango i Tyler Breeze, którzy nazwali Bookera T „Boogerem”. WWE Hall of Famer powiedział Breezango, aby ogarnęli się i stosownie ubrali.

3. Normal Match

Nikki Bella vs. Carmella

W środku walki w publiczności zasiadła Charlotte, mistrzyni kobiet brandu Raw. Nikki przeniosła starcie poza ring, a następnie wyciągnęła Charlotte z publiczności i walka została przerwana.

Zwyciężczyni: brak

– Nikki zaczęła obijać Charlotte, na pomoc wybiegła jej drużyna kobiet z Raw. Po chwili pojawiła się także drużyna ze SmackDown, rozpoczął się wielki brawl. Ostatecznie zawodniczki brandu SmackDown przegoniły inwazję z Czerwonej Tygodniówki i celebrowały w ringu.

womensrawsmackdownbrawl

4. 16-Man Tag Team Match

The Ascension, The Spirit Squad, The Vaudevillains i The Headbangers vs. The Usos, American Alpha, Breezango i The Hype Bros (w/ Heath Slater i Rhyno)

Zwycięzcy: The Usos, American Aplha, Breezango i The Hype Bros

– Do ringu wyszedł WWE Hall of Famer Edge, który poprowadzi The Cutting Edge. Były zawodnik przywitał się z publicznością i zaprosił do siebie męską drużynę SmackDown. Edge rozmawiał między innymi z AJ Stylesem, Brayem Wyattem i Shanem McMahonem. Zawodnicy zaczęli się kłócić, lecz przestali po tym, gdy usłyszeli theme song The Undertakera. Grabarz wyszedł do ringu i powiedział, że nie ma lepszego przywódcy od człowieka, który nie zna strachu. Zaznaczył, że pojawił się, aby poinformować nas o dwóch sprawach. Na początku powiedział, że WrestleMania nie będzie już definiować tego kim jest. Dodał, że powrócił, aby zabierać dusze i kopać dołki, później nazwał SmackDown swoim domem. Na koniec zapewnił całą drużynę, że nie powinni się bać porażki na Survivor Series, lecz jeśli przegrają to będą mieli powód aby bać się Deadmana. SmackDown zakończyło się słowami „Team Raw… better rest in peace”.

theundertakerteamsd

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556