ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown LIVE 15.03.2017 – Wyniki

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown LIVE z dnia 15 marca 2017 roku, które odbyło się w Pittsburghu.

1. Becky Lynch vs. Natalya

Walka była dość wyrównana, pod koniec jednak inicjatywę przejęła Becky, wykonała Exploder Suplex i poddała swoją przeciwniczkę Disarmerem. Po walce obie panie zostały zaatakowane przez Carmellę.

Zwyciężczyni: Becky Lynch

 

2. Mickie James vs. Alexa Bliss

Pod koniec obie zawodniczki kontrowały nawzajem swoje akcje. Alexa znokautowała Mickie, jednak tej udało się ogarnąć, wykonać Superkicka i wygrać walkę.

Zwyciężczyni: Mickie James

 

3. Dolph Ziggler vs. Mojo Rawley

W trakcie walki Mojo trzykrotnie pokazał Zigglerowi, że jest w stanie go wyeliminować z Andre The Giant Memorial Battle Royal. Ostatecznie, za trzecim razem Ziggler się obraził… i sobie poszedł.

Zwycięzca: Przez Count Out, Mojo Rawley

 

4. American Alpha vs. The Usos

Pod koniec walki w inicjatywie byli AA, jednak gdy chcieli wykonać swojego tag-finishera, jeden z Uso przeszkodził Gable’owi i wykonał Superkicka na Jasonie Jordanie, którego drugi przypiął.

Zwycięzcy: The Usos

 

5. Rich Swann & Gentleman Jack Gallagher vs. Noam Dar & Ariya Daivari

Zwycięzcy: Noam Dar & Ariya Daivari

 

6. Fatal 5-Way Elimination Match (zwycięzca zmierzy się z Nevillem o pas CW na Wrestlemanii) – Austin Aries vs. TJ Perkins vs. The Brian Kendrick vs. Akira Tozawa vs. Tony Nese

Zwycięzca: Austin Aries

 

Podczas gali rozpoczął się feud AJ Stylesa z Shanem McMahonem (AJ zaatakował Shane’a, Shane ogłosił ich walkę na Wrestlemanii po czym wyszedł), odbyło się Miz TV oraz wygłoszono kilka prom.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778