ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live! 13.12.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Waszyngtonie:

SmackDown Pre-Show  01:50 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Renee Young i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim SmackDown i przybliżono nam aktualne rywalizacje.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

– The Miz i Maryse pojawili się w ringu, Mistrz Interkontynentalny poprowadzi MizTV. Zawodnik zaprosił do siebie mistrza WWE AJ Stylesa, z którym rozmawiał na temat jego osiągnięć. Miz przeszedł do tego, że jest lepszym mistrzem od Stylesa i może powinien również posiadać pas WWE. Oboje przygotowywali się powoli do brawlu, lecz pojawił się Dean Ambrose, a także Dolph Ziggler, który po krótkim promie zainkasował Skull Crushing Finale. Następnie Dean wykonał Dirty Deeds na Mizie, a po chwili również na Zigglerze. Nagle światła zgasły. W ringu pojawił się Luke Harper, który wykonał potężnego Clothesline’a na Ambrosie. Członek Wyatt Family wskazał palcem Stylesa i dał mu do zrozumienia, że zamierza odebrać mu pas.

– AJ rozmawiał na zapleczu z Shanem oraz Danielem. Zawodnik mówił o tym, że potrzebuje pomocy. Generalny Manager zapowiedział jednak, że Luke Harper, Dean Ambrose, The Miz i Dolph Ziggler zawalczą dzisiaj w Fatal 4 Way Elimination Match, a zwycięzca zostanie nowym pretendentem do pasa WWE.

– Nikki Bella zasiadła przy stole komentatorskim. Następnie wyszła Natalya, która zapewniała Nikki, że to nie ona ją zaatakowała. Promo Natalii zostało przerwane przez Carmellę.

1. Normal Match

Natalya vs. Carmella

Natalya rozmawiała z Nikki poza ringiem i obroniła ją przed atakiem Carmelli. Po powrocie do kwadratowego pierścienia Carmella złapała Natalię w Small Package i zgarnęła pin.

Zwyciężczyni: Carmella

-Gabriel „Fluffy” Iglesias spotkał na zapleczu Apollo Crewsa i przywitał się z nim. Mayrse razem z Mizem podeszła do nich i zażądała, aby zachowywali się ciszej, bo Mistrz Interkontynentalny próbuje przygotować się do swojej dzisiejszej walki.

2. Tag Team Battle Royal

Zwycięzcy zostaną pretendentami do pasów Tag Team.

American Alpha vs. The Hype Bros vs. The Ascension vs. The Vaudevillians vs. Breezango vs. Heath Slater i Rhyno

Ostatnimi zawodnikami w ringu zostali Zack Ryder i Konnor. Ryderowi udało się przetrwać i to on zgarnął zwycięstwo dla swojej drużyny.

Zwycięzcy: The Hype Bros

– Po walce Mojo wybiegł do Zacka i celebrował z nim zwycięstwo.

– Alexa Bliss miała walczyć z Deonną Purrazzo, lecz wyśmiała ją i z łatwością wyrzuciła z ringu. Następnie przy wygłaszaniu proma przerwała jej Becky Lynch, która zaproponowała walkę o pas kobiet. Bliss powiedziała, że Lynch dostanie rewanż, ale nie dzisiaj. Pojawił się Shane, który ogłosił, że na SmackDown sprawy mają się całkiem inaczej. Ogłosił, że walka o pas odbędzie się w tym momencie.

3. WWE SD Women’s Championship Match

Alexa Bliss (c) vs. Becky Lynch

Zwyciężczyni: Alexa Bliss

4. Fatal 4 Way Elimination Match

Dean Ambrose vs. Luke Harper vs. The Miz vs. Dolph Ziggler

Zwycięzca: Dolph Ziggler

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552