ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SMACKDOWN LIVE 11.04.17 – ZAPOWIEDŹ

Dzisiejsze SmackDown Live odbędzie się w TD Garden w Bostonie. Na gali odbędzie się druga część Superstar Shake-up.

Co wydarzyło się podczas zeszłotygodniowego odcinka? Erick Rowan powrócił do akcji i stanął w obronie Wyatta. AJ Styles i Shane McMahon okazali sobie szacunek i uścisnęli sobie dłonie. Na SmackDown Live zadebiutowali również Shinsuke Nakamura oraz Tye Dillinger. Dodatkowo podczas wczorajszego RAW Czerwony Roster zasilili The Miz i Maryse, Bray Wyatt, Apollo Crews, Curt Hawkins, Dean Ambrose, Heath Slater i Rhyno, Kalisto, Mickie James oraz Alexa Bliss.

Na czym skupi się dzisiejszy odcinek Błękitnej Tygodniówki?

  • Jakie gwiazdy RAW przejdą na SmackDown Live?
  • Odbędzie się walka American Alpha z The Usos o pasy SmackDown Live Tag Team
  • Czy Tye Dillinger i Shinsuke Nakamura pokażą na co ich stać w głównym rosterze?

To wszystko i jeszcze więcej wydarzy się już dzisiaj w nocy. Transmisja SmackDown Live startuje dziś o godzinie 02:00 w naszej zakładce live. Wszystko w HD, bez reklam i całkowicie za darmo. Zapraszamy!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778