ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown LIVE 10.01.17 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown LIVE, które odbyło się w Baton Rouge, LA.

SmackDown LIVE 02:00 – 04:00

– Na początku gali na arenę wyszedł Dean Ambrose, który tydzień temu odebrał Pas Interkontynentalny Mizowi. Zawodnik powitał publiczność i zaprosił do pierwszego Ambrose Asylum w 2017 roku, jak i pierwszego Ambrose Asylum prowadzonego przez mistrza IC. Zapowiedział, że będzie pierwszym championem ze SmackDown LIVE, który weźmie udział w Royal Rumble Matchu. Dean wskazał na leżącą na taboreciku głowę krokodyla i powiedział, że „tego tu” nazwie Maryse. Nie chcąc przedłużać, Lunatyk chciał zaprosić swojego gościa. Przerwał mu wchodzący na arenę The Miz, który tym gościem okazał się być. Dziwił się Ambrose’owi, że ten nosi jego prestiżowy tytuł i zamierza wziąć udział w RR Matchu, a po chwili dodał, że on też weźmie udział w Main Evencie styczniowego PPV. Mike zaczął gadać o tym, że Ambrose ukradł jego tytuł i poprosił Deana, by ten oddał mu pas. Jednak zamiast pasa, dał Mizowi jego własną nagrodę pocieszenia. Ten powiedział, że Dean jest naprawdę zabawnym gościem i zaczął go obijać. Skończyło się na tym, że kiedy Maryse miała wykonać Liścia Śmierci, zamiast Ambrose’a, trafiła swojego męża, a sam Ambrose dołożył jeszcze Dirty Deeds. Gdy publika chantowała „Ambrose!”, ten wręczył Maryse nagrodę pocieszenia Miza i wyszedł z ringu.

– Na backstage’u Natalya zaatakowała Nikki Bellę.

1. Normal Match
Natalya vs. Nikki Bella

– Zawodniczki przed rozpoczęciem walki biły się chaotycznie, sędziowie musieli interweniować. Tylko krzyczeli, więc Nattie zapięła na Nikki Sharpshootera.

Zwyciężczyni: brak, match się nie odbył

– Na backstage’u miał zostać przeprowadzony wywiad z Dolphem Zigglerem. Zawodnik nawet nie ruszył ustami.

2. Normal Match
Kalisto vs. Dolph Ziggler

Na końcu walki Ziggler wykonał dropkick i chciał spinować przeciwnika, jednak ten skontrował Crucifixem i wygrał walkę.

Zwycięzca: Kalisto

– Po walce Dolph zaatakował Meksykanina, potem poszedł po krzesło i dołożył dwa chairshoty. Na pomoc Kalisto wybiegł Apollo Crews, jednak i on nie dał rady Zigglerowi.

– Przeprowadzony został wywiad z Chadem Gable’em i Jasonem Jordanem, którzy za chwilę mieli bronić swoich Pasów Tag Team przeciwko The Wyatt Family.

– Renee Young przeprowadziła wywiad z Johnem Ceną, który miał niedługo walczyć z Baronem Corbinem.

– Przed walką Rodzina Wyatta wygłosiła promo w ciemnym pokoju i weszła do ringu przy „nowej” muzyce.

3. WWE SD Tag Team Championship
The Wyatt Family vs. American Alpha (c)

Pod koniec walki Randy Orton wykonał na Gable’u DDT z drugiej liny, strącając Luke’a Harpera. Kiedy był o krok od wykonania RKO, przeszkodził mu właśnie Harper, przez co Gable wykonał roll-up na Ortonie i American Alpha obroniło tytuły.

Zwycięzcy: American Alpha

-Po walce prawie doszło do bójki między Ortonem a Harperem, jednak Bray Wyatt ich rozdzielił i wyszedł z ringu. Za nim poszedł Luke zostawiając Vipera samego.

– Becky Lynch rozmawiała z Danielem Bryanem o obecnej sytuacji z La Luchadorą. Pokazując mu powtórkę walki wskazała, że pod maską La Luchadory, która odklepała do jej dźwigni, była Alexa Bliss. Za moment Alexa przyszła i zawodniczki zaczęły się kłócić. Daniel zapowiedział, że po tym, co zobaczył zadecydował, że Bliss będzie bronić swojego tytułu na następnym SmackDown LIVE. Powiedział też, że za tydzień nie będzie żadnej La Luchadory, ani nic podobnego, a WWE SD Women’s Championship po raz pierwszy w historii będzie broniony w Steel Cage Matchu!

– Do ringu wyszli Carmella i James Ellsworth, a tam czekała już CJ Lunde.

4. Normal Match
Carmella /w James Ellsworth vs. CJ Lunde

James Ellsworth wyciągnął CJ Lunde z ringu, gdy sędzia nie widział, a gdy wróciła, Carmella zapięła na niej The Code Of Silence i poddała ją.

Zwyciężczyni: Carmella

– Po walce Carmella i Ellsworth celebrowali w ringu.

– Na backstage’u Carmella dziękowała Ellsworthowi za pomoc i cieszyła się niezmiernie ze zwycięstwa. Powiedziała, że ma dla Jamesa niespodziankę. Ellsworth zrozumiał, że chodzi o pocałunek. Powiedział, że czekał na tę chwilę od 32 lat i spsikał sobie jamę ustną odświeżaczem. Carmella sprowadziła go na Ziemię mówiąc, że ma zamiar zabrać go na zakupy.

– Został przeprowadzony wywiad z Baronem Corbinem. Podszedł do niego AJ Styles i powiedział, by ten niczego się nie obawiał i że ta noc, to jego noc. Powiedział też, że zasiądzie przy stole komentatorskim, podczas walki Corbina z Ceną.

– Na arenę wyszedł AJ Styles i zasiadł przy stole komentatorskim.

5. Normal Match
Baron Corbin vs. John Cena

Przez całą walkę dominował Corbin. Pod koniec pojedynku Cena wykonał Tornado DDT, Powerbomba, Five-Knuckle Shuffle oraz Attitude Adjustment i wygrał walkę.

Zwycięzca: John Cena

– Po wygranej Ceny stanął on na narożniku, a AJ Styles na stole komentatorkim. Zawodnicy mierzyli się wzrokiem i tymże widokiem zakończyło się drugie SmackDown LIVE w 2017 roku.

Komentarze