ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 09.08.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się wczoraj w Bakersfield:

SmackDown Pre-Show  01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim SmackDown i zapowiedziano kilka walk, które odbędą się podczas tego odcinka.

SmackDown Live 02:00 – 04:00

– Na samym początku Randy Orton przechodził się po zapleczu i został zapytany o to jak zamierza się przygotować do walki z Brockiem. Do rozmowy dołączył się po chwili Alberto Del Rio, który ostrzegł Vipera, że po ich dzisiejszej walce będzie musiał się mierzyć z Lesnarem ze złamaną ręką.

– Zaraz po czołówce do ringu wyszedł Bray Wyatt, razem z nim Eric Rowan. Bray rozmawiał na temat Dolpha i powiedział, że nigdy się go nie pozbędzie, ponieważ jest bogiem. Dodał także, że od teraz SmackDown to jego show. Przerwał mu Dean Ambrose, którego nudziło już marudzenie i podawanie się przez Wyatta za twarz SmackDown. Bray zaprosił Ambrose’a do walki, a ten coraz bardziej zastanawiał się nad wejściem do ringu. Dolph Ziggler pojawił się na stageu, wbiegł do ringu i zaczął się bić z Wyattem i Rowanem. Mistrz WWE pomógł Dolphowi, lecz po chwili Bray zatrzymał go i chciał wykonać na nim Sister Abigail. Dolph Ziggler postanowił wydostać mistrza WWE z tej akcji, lecz Bray odsunął się i to Dean zainkasował Superkicka. Bray zaraz po tym wykonał na Dolphie Sister Abigail i zakończył segment.

brayzigglersisterabigail

– Po przerwie Dean i Dolph kłócili się na zapleczu. Shane McMahon razem z Danielem Bryanem uspokoili ich oraz poinformowali, że będą dzisiaj walczyć razem przeciwko Bray’owi i Ericowi.

– Po wejściu American Alpha pojawiło się także kilka innych Tag Teamów, którzy byli rozmieszczenie dookoła ringu.

1. Tag Team Lumberjack Match

Mike Vega i Mikey O’Shea vs. American Alpha

Jason i Chad w bardzo krótkim czasie wygrali walkę po zainkasowaniu Grand Amplitude.

tagteambrawlsd

Zwycięzcy: American Alpha

– Po starciu wybuchł wielki brawl pomiędzy Tag Teamami. Na sam koniec Gable i Jordan przegonili z ringu The Vaudevillians i dalej celebrowali.

– Renee próbowała rozmawiać z The Mizem i Maryse na temat Apollo Crewsa, lecz para widziała tylko siebie.

– Becky Lynch wyszła do ringu, zaraz po niej pojawiła się także Eva Marie. Niestety ponownie nie doszło do jej debiutu, ponieważ miała małe problemy z górną częścią stroju i znowu nie mogła zawalczyć. Becky zdenerwowała się i powiedziała, że przyszła tutaj walczyć i oczekuje kolejnej przeciwniczki. Na wyzwanie odpowiedziała Alexa Bliss.

evamarie

2. Normal Match

Becky Lynch vs. Alexa Bliss

W trakcie walki na stage wyszła ponownie Eva Marie, która była już gotowa do walki. Alexa wykorzystała tę sytuację i położyła Becky na macie, a później zainkasowała na niej Sparkle Splasha i zgarnęła zwycięstwo.

beckylynchalexabliss

Zwyciężczyni: Alexa Bliss

– Po walce Eva Marie ogłosiła, że jest już w stu procentach zdrowa i zadebiutuje za tydzień podczas kolejnego odcinka SmackDown.

3. Normal Match

Randy Orton vs. Alberto Del Rio

W pewnym momencie walka przeniosła się poza ring, co zaowocowało dyskwalifikacją. Alberto zaatakował Randy’ego krzesłem.

randyortonalbertodelrio

Zwycięzca: przez DQ, Randy Orton

– Po meczu Del Rio nadal atakował Ortona krzesłem, lecz po powrocie do ringu otrzymał potężne RKO.

– Heath Slater rozmawiał z Rhyno na zapleczu.

4. Normal Match

Jeżeli Heath Slater wygra, zasili roster SmackDown.

Heath Slater vs. Rhyno

heathslaterrhyno

Heat kłócił się z sędzią, a po obróceniu się otrzymał Gore’a i przegrał walkę.

Zwycięzca: Rhyno

– Bray Wyatt pojawił się na ekranie i prosił Erica o to, aby zrobił w dzisiejszej walce to co zawsze, czyli zniszczył swoich przeciwników.

– Carmella wyszła na stage i wygłaszała swoje typowe promo. Mówiła o tym, że Natalya zapłaci za atak na ostatniej tygodniówce. Natalya wybiegła ponownie, lecz tym razem Carmella była przygotowana i wrzuciła swoją przeciwniczkę do ringu.

5. Normal Match

Carmella vs. Natalya

Natalya przez większość walki dominowała, lecz na koniec Carmella zapięła Code of Silence i poddała swoją przeciwniczkę.

carmellanatalya

Zwyciężczyni: Carmella

– Renee Young przedstawiła nam film promujący walkę Johna Ceny i AJ Styles’a.

– Baron Corbin pobił na zapleczu Kalisto, ponieważ przez niego nie został pretendentem do pasa Interkontynentalnego.

6. Tag Team Match

Dolph Ziggler i Dean Ambrose vs. Bray Wyatt i Eric Rowan

Na koniec walki Dean wylądował razem z Wyattem poza ringiem. Wtedy Eric Rowan chciał zakończyć walkę, lecz Ziggler skontrował jego atak i zainkasował Superkicka.

deanambrosedolphziggler

Zwycięzcy: Dolph Ziggler i Dean Ambrose

– Po walce Dolph poklepał mistrza WWE po ramieniu, a Dean kopnął pretendenta i wykonał na nim Dirty Deeds na zakończenie gali.