ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 06.12.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Houston:

SmackDown Pre-Show  01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Renee Young i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na gali TLC i przybliżono nam aktualne rywalizacje.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

– AJ Styles wyszedł do ringu, na lewej nodze miał założony but pneumatyczny. Mistrz WWE pokazał na ekranie, co stało się z jego spodniami i następnie opowiedział o tym co zrobił, by pokonać Deana Ambrose’a. Dodał, że nie może dzisiaj bronić swojego pasa ze względu na małą kontuzję. James Ellsworth przerwał Stylesowi i zapytał się go, czy ta cała kontuzja nogi jest prawdziwa. Przypomniał Stylesowi, że pokonał go już trzy razy i stwierdził, że nie będzie miał problemu, aby pokonać go po raz czwarty. Styles powiedział, że wszystko co Ellsworth osiągnął w WWE stało się tylko dzięki pomocy Deana Ambrose’a. Dodał, że Dean na pewno będzie chciał się zemścić. Nagle usłyszeliśmy theme song Ambrose’a. Zawodnik udał się do ringu, wykonał Dirty Deeds na Jamesie i wrócił na zaplecze. AJ w tym samym czasie stał przy stole komentatorskim i śmiał się z Ellswortha.

deandirtyjames

– Członkowie The Wyatt Family pojawili się na ekranie i poinformowali nas, że przybyli.

1. WWE SD Tag Team Championships Match

Bray Wyatt i Randy Orton (c) (w/ Luke Harper) vs. Heath Slater i Rhyno

Pod koniec walki Rhyno wylądował poza ringiem. Wtedy Bray przygotowywał się do wykonania Sister Abigail, lecz nagle zamienił się z Ortonem. Bray pocałował Heatha w głowę i następnie rzucił go prosto pod RKO.

wyattrhynorematch

Zwycięzcy: Bray Wyatt i Randy Orton

– Dasha Fuentes przeprowadziła krótki wywiad z Kalisto i zapytała go o to, dlaczego chce walczyć ponownie z Corbinem. Luchador mówił, że po Chairs Matchu czuje się jak po wypadku. Dodał, że jest jednak szybszy od Barona, a szybkość zabija.

– Carmella wyszła po przerwie do ringu i mówiła o Natalyi, która według niej zaatakowała Nikki na Survivor Series. Carmella ubliżała jej i mówiła, że zawsze była gorsza od Nikki. Nagle Natalya wybiegła do ringu i zaczęła gonić Carmellę, pobiegła za nią na zaplecze. Tam spotkała Nikki i próbowała jej wytłumaczyć, że słowa Carmelli to kłamstwo. Nikki obróciła się i odeszła bez słowa.

2. Tag Team Match

The Ascension vs. The Hype Bros

Mojo wyrzucił Konnora z ringu, a Viktor próbował zdobyć pin na Ryderze. Zack razem z Rawleyem wykonali na Viktorze Hype Rydera i wygrali walkę.

Zwycięzcy: The Hype Bros

– The Miz i Maryse pojawili się w ringu. Mistrz Interkontynentalny przypomniał w jaki sposób obronił swój pas na TLC. Następnie Miz zaprosił do siebie Deana Ambrose’a i poprowadził MizTV. Dean mówił, że zdziwił się, gdy James się od niego odwrócił. Miz przerwał i powiedział, że Dean nie powinien być zaskoczony, ponieważ ciągle wykorzystywał Ellswortha i ten prędzej czy później i tak by to zrobił. Dean zdenerwował się i wstał, a Miz próbował go uspokoić i podarował mu dyplom. Daniel Bryan pojawił się na rampie i powiedział, że nie może pozwolić na kolejną bójkę. Ustanowił jednak dzisiejszą walkę wieczoru: Dean Ambrose vs. The Miz. Po chwili dopowiedział, że będzie to walka o Pas Interkontynentalny.

3. Normal Match

Kalisto vs. Baron Corbin

Corbin przez kilka chwil miał problemy z o wiele niższym od siebie luchadorem, lecz ostatecznie wykonał na nim End of Days i zgarnął pin.

Zwycięzca: Baron Corbin

– Nikki rozmawiała na zapleczu z Sophią Grace.

4. Normal Match

Tyler Breeze (w/ Fandango) vs. Chad Gable (w/ Jason Jordan)

Na koniec walki Jordan zaczął obijać Fandango poza ringiem i to rozproszyło Tylera. Chad skorzystał z okazji, zaatakował swojego przeciwnika i wygrał walkę.

Zwycięzca: Chad Gable

– Alexa Bliss pojawiła się w ringu i zaczęła rozmawiać na temat jej walki z Becky na TLC. Lynch wyszła do ringu, lecz nie spodobało się to nowej mistrzyni kobiet. Becky mówiła o tym, że nie może znieść faktu, że Alexa zdobyła ten pas i została liderką dywizji. Zażądała rewanżu w tym momencie, lecz Bliss wyszła z ringu i udała się na zaplecze.

5. WWE Intercontinental Championship Match

Dean Ambrose vs. The Miz (c) (w/ Maryse)

Maryse w środku walki zrzuciła Ambrose’a z narożnika i pomogła Mizowi. Chwilę później James Ellsworth wyszedł i próbował przegonić żonę Miza. Odciągnął on jednak tylko uwagę Deana i ten przegrał swoją walkę.

Zwycięzca: The Miz

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552