ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 06.09.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Lincoln:

SmackDown Pre-Show  01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim SmackDown i przybliżono nam aktualnie rywalizacje.

SmackDown Live  02:00 – 04:00

– Zaraz po czołówce w ringu stał już Daniel Bryan, który przypomniał, że już na Backlash poznamy pierwszą mistrzynię Kobiet WWE ze SmackDown. Na samym początku do ringu zaproszona została Becky Lynch, która mówiła o tym jak wiele znaczy dla niej ten moment. Przerwała jej Natalya, która stwierdziła, że Niebieska Tygodniówka powinna być jej królestwem. Później w ringu pojawiła się także Alexa Bliss i Carmella. Zawodniczki zaczęły się kłócić, lecz po chwili postanowiły zaatakować Becky. Na pomoc wybiegły jej Naomi oraz Nikki Bella.

womensforumsd

– Dean podszedł na zapleczu do jednego z pracowników, napił się jego kawy i dosypał mu do niej więcej cukru, ponieważ według niego nie dało się tego pić.

– Shane McMahon i Daniel Bryan rozmawiali na zapleczu, lecz dyskusję przerwał im The Miz. Mistrz Interkontynentalny był oburzony faktem, że Dolph Ziggler dostanie szansę na zdobycie jego pasa. Bryan przypomniał Mizowi o tym jak zachował się na ostatnim SmackDown i dodał, że jeśli nie chce bronić swojego pasa to może go oddać.

– Przy stole komentatorskim pojawił się Dolph Ziggler.

1. Normal Match

The Miz (w/ Maryse) vs. Apollo Crews

Miz spoliczkował Dolpha poza ringiem, a później rzucił w niego Apollo Crewsa. Po powrocie do ringu mistrz Interkontynentalny wykonał Skull Crushing Finale na swoim przeciwniku i wygrał walkę.

mizicapollocrews

Zwycięzca: The Miz

– Po walce do ringu wbiegł Dolph Ziggler, zawodnik miał przy sobie pas Interkontynentalny. Miz nie chciał wejść do ringu i wysłał Maryse po swoje mistrzostwo.

– Renee Young przeprowadziła wywiad z AJ Styles’em. Zawodnik wkurzył się na technika, ponieważ odpalił klip, na którym Dean upokorzył AJ’a w zeszłym tygodniu.

– Charly Caruso przeprowadziła wywiad z The Usos, zawodnicy byli gotowi na swoją walkę i stwierdzili, że pokażą dlaczego rządzą w dywizji Tag Team.

– Bray Wyatt wygłosił promo, w którym nazwał się bogiem i ostrzegł, że już na Backlash Randy Orton upadnie.

2. 6-Man Tag Team Match

Nikki Bella, Becky Lynch i Naomi vs. Natalya, Alexa Bliss i Carmella

Po małym zamieszaniu zawodniczki zaczęły się atakować i w ringu pozostały Carmella oraz Nikki. Po zapięciu Code of Silence’a Bella odklepała, a Carmella zgarnęła pin dla swojej drużyny.

6manwomensmatch

Zwyciężczynie: Natalya, Alexa Bliss i Carmella

3. Tag Team Match

Zwycięzcy przechodzą do finału turnieju o pasy Tag Team.

The Usos vs. American Alpha

Jimmy i Jay zaatakowali Jasona i Chada zaraz po podaniu sobie rąk, lecz American Alpha w błyskawicznym tempie pozbyli się jednego z braci Uso, a na drugim zainkasowali Grand Amplitude i wygrali walkę.

usosamericanalpha

Zwycięzcy: American Alpha

– Po starciu The Usos wyrzucili z ringu Jasona, zaczęli atakować Chada i po wykonaniu na nim Splasha udali się na zaplecze.

– Charly Caruso przeprowadziła krótki wywiad z Randym Ortonem. Zawodnik postanowił pobawić się w Braya i opowiedzieć krótką historyjkę.

– W ringu pojawił się Fandango, który zaczął tańczyć z pewną nieznajomą kobietą. Po chwili wygonił ją jednak z ringu i zaprosił do tańca kogoś innego. Kane wyszedł do ringu, wykonał na Fandango Chokeslama i udał się na zaplecze.

kanefansango

– AJ spotkał na zapleczu dwóch pracowników, którzy oglądali zdjęcia na telefonie. Po chwili Styles rzucił tym telefonem o ścianę i powiedział, że jest najważniejszą osobą w tym brandzie i oczekuje większego szacunku.

4. Tag Team Match

Zwycięzcy przechodzą do finału turnieju o pasy Tag Team.

The Hype Bros vs. Heath Slater i Rhyno

Mojo wylądował poza ringiem, a w ringu pozostali Heath i Zack. Wtedy Rhyno zamienił się ze Slaterem, zainkasował na przeciwniku Gore’a i zgarnął pin.

Zwycięzcy: Heath Slater i Rhyno

– Renee poinformowała nas o tym czy po ataku na Chada American Alpha będą w stanie zawalczyć o pasy Tag Team. Nagle pojawili się bracia Uso, którzy byli już zmęczeni tym, że publika ich nie szanuje.

– Do kwadratowego pierścienia wyszedł Dean Ambrose, zaraz po nim zobaczyliśmy także AJ Styles’a. Zawodnicy zaczęli mówić o swoim starciu na Backlash. Ambrose przypomniał to co stało się tydzień temu i śmiał się ze Styles’a. AJ powiedział, że pokona Deana tak samo jak Johna Cenę i odbierze mu jego trofeum. Dean wygłosił jeszcze kilka zdań o tym dlaczego po ich walce na Backlash nadal będzie mistrzem WWE, lecz na koniec AJ kopnął go w krocze i rozwalił nagrodę, którą mistrz WWE wcześniej mu podarował.

stylesambroseattack

Komentarze

  1. SmackDown było całkiem dobre , powiedziałbym na równi z raw miało swoje lepsze i gorsze chwile , mi się podobało

  2. Taka rada zapewne chciałeś, żeby to brzmiało bardziej inteligentnie, ale nie rozumiesz słowa zainstalować. Miz nie może zainkasować swojego finishera komuś.

    1. Spokojnie, nie hejtuj. Było to pisane o późnej porze, autor musiał wszystko na bieżąco uzupełniać i nie było czasu na sprawdzenie. Spokojnie, zaraz poprawimy. Następnym razem wystarczy grzecznie zwrócić uwagę, zamiast od razu hejtować i pisać docinki typu „chciałeś żeby to brzmiało bardziej inteligentnie”. 🙂

      A i jeśli już chcemy się czepiać, to chyba autokorekta zrobiła Tobie też błąd, ponieważ masz w wypowiedzi słowo „zainstalować”. 😉

      Miłego dnia. 🙂

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783