ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 02.08.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się wczoraj w Nashville:

Pre-Show SmackDown 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera i Litę. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim SmackDown i zapowiedziano debiut American Alpha.

SmackDown Live 02:00 – 04:00

– Shane McMahon i Daniel Bryan rozmawiali z Randym Ortonem. Chwalili go za to co zrobił na wczorajszym Raw, ale kazali mu uważać, ponieważ Brock może pojawić się na SmackDown i zaatakować również jego. Następnie podszedł do nich The Miz. Daniel Bryan zapowiedział, że Kalisto, Baron Corbin i Apollo Crews zawalczą ze sobą, a zwycięzca tego meczu zmierzy się z Mizem o pas Interkontynentalny na SummerSlam. Na samym końcu na chwile pojawił się także Dean Ambrose.

– Zaraz po czołówce w ringu znalazł się Dean Ambrose. Zawodnik przywitał publikę i powiedział kilak słów na temat jego mistrzostwa. Później przeszedł do Dolpha Zigglera, którego zaprosił do ringu. Oboje mówili o tym co musieli zrobić, by dostać się na sam szczyt.  Dean stwierdził na koniec, że Ziggler nie jest taki dobry jak myśli. Mistrz opuścił ring, lecz nagle zgasły światła. Pojawił się Bray Wyatt, który wykonał na Dolphie Sister Abigail. Wyatt również twierdził, że The Show Off nie jest wystarczająco dobry i wyzwał go na pojedynek na dzisiejszym SmackDown. Jeśli Bray wygra, zastąpi miejsce Dolpha Zigglera w walce o pas WWE na SummerSlam.

brayziggler

– Dolph podszedł do Shane’a i Bryana. Powiedział, że zgadza się na wyzwanie Braya i żąda, aby ta walka się odbyła. Shane spełnił jego życzenie.

– The Miz i Maryse pojawili się przy stole komentatorskim.

1. Triple Threat Match

Zwycięzca tej walki zostanie pretendentem do pasa Interkontynentalnego.

Kalisto vs. Baron Corbin vs. Apollo Crews

Corbin chciał wykonać Powerbomba na Kalisto, lecz Apollo uderzył Dropkickiem w jego plecy i Baron wyleciał z ringu. Wtedy Apollo przerollował Kalisto i zgarnął pin.

themizbaronapollo

Zwycięzca: Apollo Crews

– Po starciu Corbin zaatakował Kalisto i chciał wykonać End of Days. Na pomoc przybiegł mu Apollo Crews, który zajął się Baronem i usytuował go w narożniku. Nagle z tyłu pojawił się The Miz, który zainkasował na Apollo Skull Crushing Finale. Na sam koniec Baron wykonał na Mizie End of Days i odszedł na zaplecze.

– Becky Lynch miała zawalczyć z Evą Marie, lecz walka się nie odbyła. Zaraz po uderzeniu w gong okazało się, że Eva nie jest zdolna do walki, zawodniczka została odprowadzona na zaplecze przy pomocy medyków.

evamarie

– Renee Young rozmawiała z Carmellą. Po chwili pojawiła się także Natalya, która chciała nauczyć Carmellę szacunku i wyzwała ją na walkę.

2. Tag Team Match

The Vaudevillians vs. American Alpha

Chad i Jason zainkasowali na Englishu Grand Amplitude i wygrali walkę.

vaudevilliansamericanalpha

Zwycięzcy: American Alpha

– AJ Styles wyszedł do ringu i powiedział, że zamierza porozmawiać o Liderze Cenation. John zaraz po tych słowach pojawił się w ringu. Styles zwyzywał trochę publikę i Johna, a później powiedział kim jest i na co zasługuje. Cena mówił o tym, że jest w tej federacji ponieważ kocha ten biznes. Rozmowa toczyła się przez dłuższą chwilę do momentu, gdy Styles wyzwał Johna Cene na walkę na SummerSlam. John przyjął wyzwanie, a AJ dopowiedział jeszcze kilka słów i wyszedł z ringu.

cenajstyles

3. Normal Match

Fandango (w/ Tyler Breeze) vs. Randy Orton

W trakcie walki na widowni pojawił się Brock Lesnar. Randy wykonał RKO na Fandango, lecz Lesnar wbiegł do ringu i zainkasował na Ortonie F5.

lesnarf5orton

Zwycięzca: przez DQ, Randy Orton

– Przy ringu bardzo szybko zebrała się ochrona, która wyprowadziła Lesnara na zaplecze.

– Pokazano filmik, na którym wyprowadzano z areny Brocka Lesnara i Paula Heymana.

– Heath Slater pojawił się w biurze Daniela Bryana i prosił o to, aby mógł zasilić roster SmackDown. Bryan powiedział, że Heath dostanie walkę na kolejnej Niebieskiej Tygodniówce. Slater miał odgadnąć kto będzie jego przeciwnikiem, gdy nagle Rhyno wykonał na nim Gore’a. Daniel potwierdził na koniec, że to właśnie on będzie przeciwnikiem. Heatha Slatera.

– Renee Young rozmawiała chwilę z Deanem Ambrosem.

– Charly Caruso chciała przeprowadzić wywiad z Randym Ortonem, lecz ten odszedł bez słowa.

– Carmella wchodziła do ringu, gdy nagle Natalya zaatakowała ją od tyłu. Natalya zapięła na Carmelli Sharpshootera i odeszła na zaplecze.

– Shane i Daniel przekonywali Dolpha do tego, że wcale nie musi walczyć z Brayem Wyattem. Ziggler zdenerwował się i odszedł od nich.

– Mistrz WWE pojawił się przy stole komentatorskim.

4. Normal Match

Jeśli Bray Wyatt wygra, zastąpi Dolph Zigglera w walce o pas WWE przeciwko Deanowi Ambrosowi na SummerSlam.

Bray Wyatt vs. Dolph Ziggler

Dolph uderzył głową Braya w narożnik, a nastepnie dołożył Superkicka i pokonał swojego przeciwnika.

Zwycięzca: Dolph Ziggler

– Po walce Ziggler został zaatakowany przez Erica Rowana. Pomóc chciał mu Dean Ambrose, lecz ten także został uciszony. Na koniec Bray Wyatt wykonał na Dolphie Sister Abigail.

Komentarze

  1. Krzyśiek ty coś długo to opisujesz….heh…Gdyby nie ty to nie wiem co z takimi osobami którzy nie mogą oglądać WWE na żywo…

  2. Ale to Smack Down więc tylko Ryder….no i Mojo Rawley….i Możliwie trzeci Hype Bro….

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783