ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown Live 01.11.16 – Wyniki

smackdown-live-wwe-2016-logo

Poniżej znajdziecie wyniki SmackDown Live, które odbyło się w Newarku:

SmackDown Pre-Show  00:30 – 01:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim SmackDown i przybliżono nam aktualne rywalizacje.

SmackDown Live  01:00 – 03:00

– James Ellsworth wyszedł do ringu i podziękował Vince’owi McMahonowi i Danielowi Bryanowi za szansę na pożegnanie się z publiką na dzisiejszej gali. Chciał naprawić błędy z zeszłego tygodnia i zaprosił do siebie Deana Ambrose’a. Zawodnik stwierdził, że na początku chciał wyrwać Jamesowi głowę, lecz nie potrafi się na niego denerwować i powiedział, że nie musi go przepraszać. Dodał także, żeby Ellsworth już nigdy nie wchodził w jego drogę. James przeprosił Deana, gdy na stage wyszedł nagle AJ Styles, któremu się to nie podobało. Według niego Dean wykorzystywał Ellswortha do swoich dziwnych planów. AJ dodał, że James powinien podziękować mu za to, że stworzył z niego gwiazdę. Ambrose stwierdził, że James zapracował sobie na wszystko co osiągnął, a AJ zawsze wybiera tę najłatwiejszą drogę. Styles popchnął Jamesa prosto na Deana i zaczął atakować obu zawodników. Po wyrzuceniu Ellsowrtha z ringu AJ wykonał Phenomenal Forearma na Deanie i wrócił na zaplecze.

ellsworthdeanajstylesapollogy

– Daniel Bryan podszedł do Deana Ambrose’a i Jamesa Ellswortha, którzy rozmawiali na zapleczu. Poinformował Deana, że dzisiaj ponownie zawalczy ze Stylesem i, jeśli wygra, to zostanie pretendentem do pasa WWE. Stwierdził jednak, że nie ważne co się dzisiaj stanie, będzie to jego ostatnia szansa. Następnie poinformował Jamesa, że ma zakaz wychodzenia na arenę.

1. No Disqualification Match

Randy Orton vs. Kane

Chwilę po rozpoczęciu walki przy ringu znaleźli się Bray Wyatt i Luke Harper. Oboje pomogli Ortonowi, Kane zainkasował jedno RKO i przegrał.

ortonwyattcelebrate

Zwycięzca: Randy Orton

– Po zakończeniu walki Luke wykonał na Demonie Clothesline’a, a Bray dołożył Sister Abigail i razem z Ortonem pozował w ringu.

2. Tag Team Match

Carmella i Alexa Bliss vs. Nikki Bella i Becky Lynch

Pod koniec Becky spinowała Alexę, lecz Carmella zwróciła uwagę sędziego. Wtedy Lynch zrzuciła ją z ringu, ale zainkasowała DDT od Bliss i przegrała walkę.

Zwyciężczynie: Carmella i Alexa Bliss

– Dasha Fuentes chciała przeprowadzić wywiad ze zwycięskimi zawodniczkami, lecz została przez nie wygoniona z ringu. Carmella wypowiedziała się na temat kobiet z Raw i stwierdziła, że nie mają szans w starciu z zawodniczkami ze SmackDown. Alexa dodała kilka słów na temat Becky Lynch i obiecała, że już za tydzień pokona ją i zostanie nową mistrzynią kobiet brandu SmackDown.

– Shane oraz Daniel rozmawiali na zapleczu z Naomi i oficjalnie powitali ją w drużynie kobiet ze SmackDown, która zmierzy się z drużyną kobiet Raw na Survivor Series. Po chwili podeszła do nich Natalya, która chciała zostać trenerką zawodniczek z drużyny SmackDown. Po chwili zastanowienia Bryan postanowił dać jej tę posadę.

3. Tag Team Match

Zwycięska drużyna dołączy do walki 5 on 5 Tag Team Elimination Matchu.

The Spirit Squad vs. American Alpha

Jason i Chad wykonali Grand Amplitude na Mikey’u i zgarnęli pin.

Zwycięzcy: American Alpha

– The Miz i Maryse pojawili się w ringu, aby poprowadzić kolejny odcinek MizTV. Do ringu zaproszony został Generalny Manager, Daniel Bryan. Miz zapytał o to kto, znajdzie się w drużynie mężczyzn ze SmackDown, a Daniel przedstawił tych zawodników. Byli to: Randy Orton, Baron Corbin, Bray Wyatt, Dean Ambrose i AJ Styles. Miz nie był zadowolony z wyboru Daniela, ponieważ nie znalazł się na tej liście. Według Bryana w drużynie mężczyzn potrzebni są zawodnicy, którzy nie boją się walczyć, a The Miz bardzo często unika swoich walk. Miz stwierdził, że to Daniel boi się walczyć, a aktualnie nie jest dobry w niczym. Generalny Manager zdenerwował się i wypowiedział krótko na temat Miza. Dodał, że może usiąść przy stole komentatorskim, a Dolph Ziggler pokaże jak to jest być prawdziwym wrestlerem i będzie w tym czasie bronił swojego Pasa Interkontynentalnego w Open Challenge’u.

danielbryanmiztvmaryse

4. WWE Intercontinental Championship Match

Dolph Ziggler (c) vs. Curt Hawkins

Zaraz po rozpoczęciu walki Hawkins zainkasował potężnego Superkicka i przegrał swoje starcie.

Zwycięzca: Dolph Ziggler

– Renee przeprowadziła krótki wywiad z Dolphem. Ziggler mówił o tym, że jest gotowy do obrony swojego pasa w każdej chwili. Ogłosił, że na Survivor Series ponownie ma zamiar dać szansę jednemu z zawodników z zaplecza na zdobycie jego mistrzostwa. Tym razem nie będzie jednak odczekiwał wrestlerów ze SmackDown, lecz tych z brandu Raw.

– Dean wypowiadał się na zapleczu na temat jego dzisiejszej walki. James Ellsworth podszedł i pytał się, czy jest jakaś szansa na to, by znalazł się dzisiaj w narożniku Ambrose’a. Dean odpowiedział, że nie potrzebuje żadnej pomocy i przegonił Ellswortha.

5. Tag Team Match

Zwycięska drużyna dołączy do walki 5 on 5 Tag Team Elimination Matchu.

The Headbangers vs. The Usos

Pod koniec walki sędzia skupił swoją uwagę na Moshu. Wtedy Jimmy przerollował zdezorientowanego Thrashera i zgarnął pin.

Zwycięzcy: The Usos

– Dasha zapytała Stylesa o to, co myśli na temat swojej dzisiejszej walki. AJ stwierdził, że ma już dość tych głupich pytań, ale odpowiedział, że zniszczy Ambrose’a ponownie i tym razem były mistrz WWE nie będzie mógł zgonić winy na Ellswortha.

– Dean postarał się o to, by James nie przeszkodził mu dzisiaj w jego walce i pozbył się go z budynku.

6. Normal Match

Jeżeli Dean wygra, zostanie pretendentem do pasa WWE.

AJ Styles vs. Dean Ambrose

Pod koniec walki przy ringu pojawił się James Ellsworth, lecz ochrona wybiegła z zaplecza i zaczęła gonić go. 2 minuty później Ellsworth ponownie znalazł się przy ringu, lecz Styles wkurzył się i popchnął go prosto w stół komentatorski. Potem AJ chciał wykonać Phenomenal Forearma na Deanie, lecz on skontrował ten atak do Dirty Deeds i zgarnął pin.

Zwycięzca: Dean Ambrose