ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SmackDown 13.03.2020 – WYNIKI

– Koronawirus koronawirusem. Wrestlingowa karuzela na razie się kręci, na jak długo tego nie wiemy. Na razie czeka nas kolejny epizod SmackDown. W pewien sposób wyjątkowy. Otóż tygodniówkę przeniesiono z Detroit do Orlando do Performance Center. Odbędzie się ona także bez publiczności. Mimo to zapraszamy na relację. Dziś pojawią się John Cena, Jeff Hardy i Paige! Wyniki będą aktualizowane na bieżąco.

– Show otworzył Triple H, który zaprezentował Performance Center i zapowiedział, że ta gala będzie jak każda inna. Nawet jeżeli nie ma tu publiczności oni będą starali się dać z siebie wszystko. Hunter dołączył do Michaela Cole’a, który jest dziś jedynym komentatorem.

– Na arenie pojawiły się Sasha Banks & Bayley. Panie pokpiły trochę z tego, że nie ma dziś z nimi publiczności, po czym przeszły do rzeczy. Bayley zapytała się Triple H’a, gdzie jest Paige. Cole wtrącił się i zapowiedział, że Paige dziś nie będzie, gdyż miała problemy z przylotem. Bayley nie mogła w to uwierzyć, ale Paige jest tak samo zazdrosna o nie, jak każda inna kobieta w WWE.

– Na te słowa odpowiedziały Alexa Bliss i Nikki Cross. Ich głównym celem są pasy tag teamowe, ale są też zmęczone Sashą i Bayley. Dlatego chcą walczyć, jeżeli tylko one chcą. Wyzwanie zaakceptowane i mamy pierwszą walkę:

1. Tag Team Match
SmackDown Women’s Champion Bayley & Sasha Banks vs. Alexa Bliss & Nikki Cross

Zwyciężczynie: Bayley & Sasha Banks

– Wywiad z Romanem Reignsem. The Big Dog wypowiedział się o swoim ostatnim roku. Poruszony został też temat jego walki z Goldbergiem na WrestleManii. Roman stwierdził, że ma szacunek do Billa, jest ikoną pro wrestlingu, ale jest też part-timerem. Goldberg nie jest gotowy na niego.

– Przenieśliśmy się na zaplecze. Tam Kayla Braxton miała powitać swojego gościa, jednak przeszkodzili jej Cesaro, Shinsuke Nakamura i nowy Intercontinental Champion Sami Zayn. Panowie cieszyli się z sukcesu tego ostatniego, jednak Kayla ich sprawiła mówiąc im, że to nie oni są jej gośćmi.

– Prawdziwym gościem okazał się być powracający Jeff Hardy.
Jest zdrowy i głodny walki. Przez ostatnich kilka miesięcy myślał o sobie i doszedł do wniosku, że ma jeszcze dużo do zrobienia w WWE. Pojawił się King Corbin. Król zwrócił uwagę, że pewne rzeczy na SmackDown uległy zmiany, a władzę sprawuje teraz on. Corbin posunął się dalej i żartował z problemów alkoholowych Hardy’ego. W odpowiedzi były WWE Champion zapowiedział, że ma już zaplanowaną pierwszą walkę po powrocie, a jego przeciwnikiem będzie właśnie Corbin i to jeszcze dzisiaj!

– To nie koniec przykrych niespodzianek dla króla, bowiem pojawił się Elias. Gitarzysta chciał zaśpiewać swoją nową piosenkę, jednak Corbin nie chciał jej słuchać i odszedł. Samson stwierdził, że Corbin jeszcze nie wie, co go czeka

– Dostaliśmy skrót z niedzielnej walki Daniela Brayana z Drew Gulakiem, po czym przenieśliśmy się w inne miejsce na zapleczu. Tam Bryan złapał Gulak i stwierdził, że do tej pory się mylił i jeszcze może się dużo od niego nauczyć. On jest gotowy do nauki pytanie czy Drew jest gotowy, żeby uczyć. Gulak miał odpowiedzieć, jednak pojawili się Cesaro, Nakamura i Zayn. Kilka miesięcy temu Bryan miał okazję, żeby do nich dołączyć, a teraz prosi o rady nikogo. Mieliśmy zobaczyć wymianę słów między Brayanem i Zaynem, jednak między panów wszedł Cesaro. Jeżeli Bryan ma problem z Zaynem ma problem z nim. Bryan zapytał czy to wyzwanie, na co Sami stwierdził, że tak. Okazuje się, że jeszcze dziś dojdzie do walki Cesaro vs. Daniel Bryan .

– Powtórka Elimination Chamber Matchu o SmackDown Tag Team Championship

– Po powtórce w ringu byli Miz i Morrison. Mistrzowie powitali nas, po czym Miz stwierdził, że kiedy 13 lat walczyli po raz pierwszy jako tag team to wywalczyli pasy. 13 lat później dalej mają pasy. Panowie naśmiewali się z braku publiczności wychwalając się pod niebiosa i mówiąc, że jeżeli ktoś ma coś przeciwko to niech przemówi. Zdziwił ich brak wybuczeń i chantów „You suck”, ale Orlando nie stać nawet na to, żeby była tu publiczność i ich wybuczała. Panowie wznieśli tytuły i stwierdzili, że możemy być zazdrośni.

– Michael Cole odniósł się do plotek, które mówią o tym, że Rob Gronkowski podpisze kontrakt z WWE. Pojawił się Mojo Rawley, który potwierdził, że Gronk podpisze wkrótce kontrakt, a za tydzień pojawi się na SmackDown i przemówi do WWE Universe. Mojo był bardzo podekscytowany tym wydarzeniem, podobnie jak Triple H. Panowie z tej radości „wytarmosili” Cole’a. Cole zarządał za to podwyżki, ale Hunter stwierdził, że nie ma o tym mowy.

2. Normal Match
Daniel Bryan (/w. Drew Gulak) vs. Cesaro (/w. Shinsuke Nakamura & WWE Intercontinental Champion Sami Zayn)

Zwycięzca: Daniel Bryan

Po walce do ringu wparował Nakamura, który zaatakował Bryana. Na pomoc ruszył Gulak, któremu oberwało się najbardziej, gdyż Nakamura wraz z Cesaro skupili się właśnie na nim. Do swojej ekipy dołączył Sami Zayn, który pomógł w obiciu mistrza prezentacji w PowerPoincie. Panowie przenieśli się poza ring, gdzie Drew oberwałby jeszcze bardziej, gdyby nie Daniel, który wyskoczył z Suicide Divem.

Na przyszyły tydzień zapowiedziane zostały:

– Podpisanie kontraktu na walkę o Universal Championship pomiędzy Goldbergiem, a Romanem Reignsem

– Pojawienie się Roba Gronkowskiego

Do komentatorów przed kolejną walką dołączył Elias.

3. Normal Match
King Corbin vs. Jeff Hardy

Corbina z rytmu wybił Elias, który zaczął grać na gitarze, stając na stole komentatorskim

Zwycięzca: Jeff Hardy

– W ringu Michael Cole czekał na Johna Cenę. Cena podziękował wszystkim, którzy zdecydowali się oglądać show w telewizji. Cole zapytał 16 krotnego WWE Championa o WrestleManię 30 i jego zwycięstwo nad Wyattem, które przyczynił się do narodzina Fienda. Cena stwierdził, że nie wie jak odpowiedzieć komuś kto obwinia go za to, że sam zawiódł, ale wielu zawodników tak robił i może dopisać Braya do tej listy. Tak naprawdę Wyatt jest największym wrogiem dla samego siebie. Cena odniósł się też do krytyki i tego, że jest oskarżany, że nigdy nie przegrywa, ale grzebie talenty. Gotuje się, kiedy widzi gwiazdę, która chce być na szczycie, ale gdy już go osiąga, staje się leniwy. Tak więc jak odpowie na taką krytykę jeżeli ma rację. Stawia taką osobę do pionu.

– Wróciliśmy do wydarzeń sprzed dwóch tygodni, kiedy to John zaakceptował wywzwanie Fienda. Cena został zapytany dlaczego przyjął to wyzwanie. Chce promować przyszłość, a Wyatt tą przyszłością nie jest. Przyszłością są McIntyre, Riddle, Ciampa, Ripley czy Velveteen Dream. WWE powinno inwestować w takie talenty, a nie w ludzi, którzy chcą piątej czy szóstej szansy, a i tak jej nie wykorzystują .

– John stwierdził, że podjął wyzwanie Wyatt i teraz go „wyprostuje”. Ich walka nie będzie show stealerem. Będzie brutalna i niewygodna do oglądania. Cena zapowiedział, że zrobi to, co powinien uczynić już sześć lat temu. Zakończy żywot najbardziej pushowanej gwiazdy w historii.

– Usłyszeliśmy śmiech Wyatta. Ten siedział w miejscu, w którym normalnie byłaby publiczność. Jest szczęśliwy, że widzi tutaj Cenę pomimo tego, że ten tak strasznie go obraził. Popatrzmy na Johna: wiedzie mu się dobrze, jest wielką gwiazdą Hollywood, trzyma się w dobrej formie, ma świetną dziewczynę. Wielu chciałoby być Ceną chociaż na jeden dzień. To nie on jest tym zły, to John taki jest. Wie dlaczego tu jest i dlaczego nie obchodzi go przyszłość. Wszystko dlatego, że Cena chce cały czas być w świetle reflektorów. Nie obchodzi kogo będzie musiał pogrzebać lub zesquashować, liczy się tylko spotlight, od którego Cena jest uzależniony.

– Sześć lat temu Cena coś mu zabrał. Wiele o tym myślał i doprowadzało to go do szaleństwa. Głosy w jego głowie nie dawały mu spokoju, ale nagle stało się coś magicznego. Przestał walczyć z głosami i zaczął się ich słuchać, a jego życie stało się jednym wielkim domem zabawy. Cena go złamał, ale Fiend przywrócił go do życia. Na WrestleManii 36 dojdzie do rzeźni. John jeszcze o tym nie wie, ale Wyatt wszedł do jego głowy. Let Me In. Światła zgasły i słyszeliśmy już tylko śmiech Wyatta.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556