ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ślub zawodniczki WWE, Nowa walka w karcie Bound for Glory, Nowa lokalizacja live eventu WWE

– WWE potwierdziło, że w trakcie swojego touru z live eventami w Ameryce Południowej odwiedzi Urugwaj.
Gala będzie miała miejsce 8 grudnia w Montevideo i wystąpią na niej zawodnicy z brandu RAW. Oprócz tego WWE odwiedzi Argentynę i Chile.

– Impact Wrestling potwierdziło, że najbliższe dwa epizody będą emitowane z Meksyku. Ich głównymi atrakcjami mają być obrona tytułu Impact World przez Austina Aries, ogłoszenie nowego członka Impact Hall of Fame oraz dodawanie kolejnych pojedynków do karty Bound for Glory. Nagrania będą miały miejsce już dzisiaj.

– Będąc w temacie Impact Wrestling, federacja zapowiedziała kolejną walkę na Bound for Glory. Będzie to Six Man Tag Team Match pomiędzy oVe a The Lucha Bros i Brianem Cage’em. Warto dodać, że w trakcie tygodnia wyprzedano wszystkie bilety na galę.

– W ostatnim czasie wiele gwiazd WWE decyduje się na stanięcie na ślubnym kobiercu. Na taki sam krok zdecydowała się była NXT Women’s Champion Ember Moon, która już niedługo zawrze związek małżeński. Jej wybrankiem jest zawodnik sceny niezależnej Matthew Palmer.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556