ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ślub gwiazdy RAW, Relacje Stephanie McMahon i Chyny, Lynch jako „The Man”

– WWE Superstar – Ember Moon oraz zawodnik ze sceny niezależnej – Matthew Palmer po trzech latach zaręczyn stanęli na ślubnym kobiercu.

Para zaręczyła się w 2015 roku w programie Inspire Pro Wrestling. Moon i Palmer wzięli ślub w tym tygodniu w Las Vegas, a całe przyjęcie oparte było na motywach z Gry o Tron i Harry’ego Pottera. Gratulacje dla szczęśliwej pary!

Ogromne podziękowania dla @SteveKayeLV i @HardRockHotelLV za stworzenie tak niesamowitego doświadczenia dla nas w ubiegłym tygodniu. Dziękuję za wspomnienia i zabawę!

 

Gratulacje dla dwójki moich najlepszych przyjaciół @PalmerIsLost i @WWEEmberMoon w dniu ich ślubu.

– Fani wrestlingu zdają sobie sprawę, że Triple H i Chyna byli w związku pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Wiedzą również, że Triple H zaczął później spotykać się ze Stephanie McMahon, a w 2003 roku zawarli małżeństwo. Jednak wielu fanów nie zdaje sobie sprawy o relacjach panujących pomiędzy Chyną a Stephanie. Jeszcze bardziej skomplikowane było to, że Stephanie nie występowała tyko na ekranie dla WWE, ale w tym czasie była również członkiem Creative Teamu. Losy Chyny były często dyktowane przez Stephanie. Bruce Prichard opisał relacje panujące pomiędzy kobietami.

To było świetne, jest to coś, przez co za każdym razem ludzie zawsze się zdumiewają. W zespole pisarskim największym zwolennikiem Chyny przez cały czas była Stephanie McMahon. Zawsze szczerze się cieszyła, gdy Chyna dostała coś większego. Miała na nią wiele pomysłów i to właśnie ona próbowała utrzymać ją w czołówce. Robiliśmy rzecz związaną z Playboyem w listopadzie 2000 roku, Stephanie wyrwała się wtedy i powiedziała: „Musimy uzyskać więcej pomysłów na Chynę, muszę ją bardziej polecać.” Była jej największą cheerleaderką.

Chyna była ostatnią osobą, która dowiedziała się o związku między Triple H’em i Stephanie. Prichard mówi, że z powodu ignorancji Chyny relacja między nią a Stephanie tak naprawdę nie zmieniła się, gdy Stephanie zaczęła spotykać się z Triple H’em.

To się nigdy nie zmieniło, pozostało tak dopóki Chyna nie odeszła, mówię o weekendzie przed wielkim spotkaniem Chyny i Vince’a McMahona.

– Mistrzyni WWE SmackDown – Becky Lynch przypomniała wszystkim, że nadal jest „The Man” po tym, jak WWE Intercontinental / Raw Tag Champion Seth Rollins udostępnił na Twitterze tweeta WWE, gdzie nazywano go „człowiekiem z Madrytu”. Lynch odnosiła się tak do siebie przez ostatnie kilka tygodni, nawet zmieniając nazwę na Twitterze na „The Man”.

 

 

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552