ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ślub czołowej gwiazdy WWE, Kto stał za powrotem Hulka Hogana?, CM Punk biega z UFC

Orton-3

– Jak można było zauważyć Randy Orton nie występował w telewizji przez ostatni tydzień. Wszystko usprawiedliwia jednak dość dobry powód, gdyż The Viper oświadczył się swojej dziewczynie.

Kim Marie Kessler, ponieważ tak nazywa się wybranka Legend Killera oficjalnie ogłosiła dobre wiadomości za pomocą twittera:

  Para spotykała się ze sobą od półtora roku.

Będzie to druga taka ceremonia w życiu Ortona. Ze swoją pierwszą żoną rozwiódł się zaledwie dwa lata temu.

Ekipa WWENews życzy wszystkiego dobrego zakochanej parze na nowej drodze życie i tego aby przyszyły mąż nie zapomniał swoich kwestii podczas mówienia przysięgi 😉

– Hulk Hogan przyznał w ostatnim wywiadzie z The Advertiser, że gdyby nie Triple H to prawdopodobnie nigdy nie zobaczylibyśmy już go w WWE. To HHH stał pośrodku konfliktu Vince’a McMahona z Hoganem i starał się jak najbardziej załagodzić napięte stosunki między tymi dwoma ikonami wrestlingu oraz to On stał za pomysłem uczynienia Hogana gospodarzem WrestleManii XXX.

„Pozycja gospodarza oznacza, że ciągle mogę być elementem show i za to Triple H ma u mnie dług wdzięczności. Gdyby nie On cała sytuacja między mną a Vincem byłaby ciągle dość napięta i nieprzyjemna. Dzięki temu McMahon przyjął mnie tak cieple, że nazwał mnie klejem który sprawia, że dziadek, ojciec i syn mogą razem oglądać wrestling. To mnie naprawdę podbudowało”.

– W przyszłym tygodniu CM Punk weźmie udział w  wyścigu organizowanego przez UFC, pod nazwą UFC’s Ulti-Man 5k Race. Mimo iż były mistrz WWE nie odbył jeszcze żadnej walki MMA będzie pokonywał cały 5 kilometrowy odcinek wraz z innymi zawodnikami i fanami. Brooks wypowiedział się na temat imprezy na twitterze:


Cała akcja odbędzie się w Las Vegas, a spowodowana jest międzynarodowym tygodniem walki oraz UFC 189

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552