ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Simon Gotch kontuzjowany na live evencie?, Big Show o grupie The New Day, WWE zakontraktowało nową prezenterkę i więcej!

Simon_Gotch_bio

– Na wczorajszym live evencie WWE w Jacksonville The New Day bronili swoich pasów WWE Tag Team przeciwko The Vaudevillians i The Lucha Dragons. W trakcie walki Simon Gotch przyjął na głowę stiffowego kopniaka, zsunął się z ringu i nie podniósł się do końca walki.

Zaraz po zakończeniu starcia sędzie podszedł do leżącego poza ringiem Simona i pokazał znak „X”. Aiden English i medycy pomagali wrócić Gotchowi na zaplecze.

Ostatecznie okazało się jednak, że Simon na zapleczu czuł się już dobrze i mówił, że nic wielkiego się nie stało.

– Podczas weekendu, w którym odbyła się gala WWE Money in the Bank, The Big Show był obecny na Wizard Worls Comic-Conie w Sacramento. Podczas Q&A Big Show ujawnił, że kiedyś powiedział Kofiemu Kingstonowi, aby porzucił gimmick The New Day. Jego zdaniem mógł on zniszczyć karierę tego zawodnika. Później jednak zobaczył co się dzieje i zdał sobie sprawę, że był w błędzie. Udał się do całej grupy, przyznał im rację i powiedział, żeby się nie zmieniali, bo to co aktualnie robią to magia. Poniżej możecie posłuchać całego Q&A:

– WWE zakontraktowało nową prezenterkę, która już niedługo zacznie swoją pracę w NXT. Jest nią Charly Arnolt, która wcześniej była prezenterką w telewizji, a także pracowała w radiu i prowadziła kanał na YouTube. Oto co Charly napisała na swoim profilu na Facebooku:

– The Undertaker i Michelle McCool świętowali wczoraj swoją 6 rocznicę ślubu, o czym była zawodniczka WWE poinformowała nas na swoim Instagramie:

6 years…..💙 #myheart

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michelle McCool-Calaway (@mimicalacool)

Para wzięła ślub 26 czerwca 2010 roku w Houston w stanie Teksas.

– Wczorajszego dnia gwiazda NXT Tucker Knight wziął ślub, który odbył się w Denton w stanie Teksas.