ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Shinsuke Nakamura trenuje w Performance Center, Turniej WWE 2K16 na Wrestlemania Axxess

SHINSUKE_NAKAMURA

– WWE ujawniło wczoraj, że Shinsuke Nakamura dotarł już do Performance Center w Orlando. Nakamura będzie trenował do czasu, w którym będzie musiał udać się do Dallas, gdzie zadebiutuje na NXT TakeOver: Dallas. Gala odbędzie się już w ten piątek. Zawalczy tam przeciwko byłemu mistrzowi NXT, Samiemu Zaynowi. WWE dodało na swoim Instagramie następujące zdjęcie:

@shinsukenakamura has arrived to Orlando… Next up, #NXTTakeOver:Dallas! @wwenxt

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WWE (@wwe)

Przypominamy, że galę NXT TakeOver: Dallas będziecie mogli oglądać w naszej zakładce live w nocy z piątku na sobotę o godzinie 2:00.

– W najnowszym filmiku na kanale „UpUpDownDown” Xavier Woods mówi o tym, że tegoroczny Turniej Mistrzów w grę WWE 2K16 będzie prezentowany przez jego kanał. Zwycięzcą zeszłorocznego turnieju był Xavier, dlatego w tym roku będzie bronił swojego mistrzostwa. Wszystko zostanie nadane na żywo na Youtubowym kanale Xaviera. Poniżej możecie zobaczyć filmik, w którym Woods grał z innymi zawodnikami WWE i rozmawiał na temat tego turnieju:

Post na Twitterze dotyczący Turnieju Mistrzów:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556