ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Shinsuke Nakamura: „Brock Lesnar nie czuje miłości do wrestlingu”

– United States Champion Shinsuke Nakamura otwarcie skrytykował Brocka Lesnara.

W przedsprzedaży dostępna jest książka autorstwa Japończyka pt. „King of Strong Style 1980-2014”. Zagraniczne strony wyciągnęły z niej już ciekawe fragmenty dotyczące obecnego Universal Championa Brocka Lesnara, w których Nakamura jasno daje do zrozumienia, jakie ma o nim zdanie.

Shinsuke i Brock zmierzyli się ze sobą w 2006r. w Tokyo Dome. Na szali znajdowało się trzymane wówczas przez „Bestię” IWGP Heavyweight Championship. Lesnar pokonał rywala, który tak oto wspomina ich starcie:

Match był trudny. Najpierw Lesnar mówił, jak szanuje New Japan, ale ja czułem, że mówi to tylko dla show, że tak naprawdę nas nie szanuje. Na Japończyków patrzył z góry. Przegrałem match i był to pierwszy raz, gdy płakałem po wrestlingowej walce.

To był main event w Tokyo Dome. To była naprawdę święta scena, a ja wiedziałem, że nie walczyłem tak, jak sobie wyobrażałem. Nie sądzę, by czuł jakąkolwiek miłość do pro wrestlingu. Wydawało się, że tylko wykonuje swoją robotę. Było tak, jak się obawiałem. On jest bardzo fizyczny, ma bezpośrednią siłę i określoną ilość elastyczności, więc jest w nim kawałek potwora. Ale nie lubię jego osobowości, wiecie? Może wyrobił sobie markę w UFC, ale nawet nie zwracał uwagi na buczących fanów. Ten gość jest heelem do szpiku kości.

W 2016r. Nakamura powiedział:

Jeśli dostanę kolejną szansę, będę na nią gotowy. Moje ciało będzie musiało być gotowe, bo on jest twardy.

Poniżej fragment walki z 2006 roku:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556