ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Shelton Benjamin powraca do ringu, Kolejne zamieszanie związane z Superstar Shake-up oraz więcej!

– Federacja BCW ogłosiła, że Shelton Benjamin pojawi się w ich ringu na gali World WAR 360 21 kwietnia 2017 roku.

Będzie to pierwszy występ zawodnika od 12 czerwca 2016 roku. Były mistrz United States miał powrócić do WWE w lipcu 2016 roku, jednak badania, które przechodził podczas testów sprawnościowych, wykazały, że ma kontuzję i musi poddać się operacji. Dzięki ścisłej współpracy z BCW wiemy, że Shelton po tym evencie udaje się do WWE.

– Podczas Superstar Shake-up panował spory chaos i do końca nie było wiadomo, kto będzie występował w jakim brandzie. Jedną z ofiar decyzji oficjeli na „ostatni gwizdek” była Carmella, która miała przejść na RAW i dołączyć do Enzo & Cassa. Ostatecznie to Mickie James przeniosła się na RAW, ponieważ oficjele WWE chcieli bardziej podszkolić Carmellę w wielu aspektach – głównie jeśli chodzi o umiejętności w ringu i wygłaszanie prom.

– Swoją galę w Madison Square Garden miał już roster SmackDown Live, natomiast wiadomo, że WWE powróci do MSG już 7 lipca, jednak tym razem z rosterem RAW. Na galę według oficjalnej strony WWE zapowiedziani są The Hardy Boyz, dzięki czemu można przewidzieć, że utrzymają oni tytuły do tego okresu. Inne gwiazdy zapowiadane na to show to między innymi: Seth Rollins, Bray Wyatt, Finn Balor, Roman Reigns czy Samoa Joe.

– Na koniec kilka filmów z kanału WWE na YouTube:

15 akcji z wykorzystaniem dziwnych przedmiotów:

Top 10 przedstawiające wrogie chanty wypowiadane przez publiczność:

Rysunek Rica Flaira w Canvas 2 Canvas

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743