ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sheamus i King Barrett w tag teamie, Kontuzja Rica Flaira, Batista o swoim odejściu z WWE!

barrett sheamus

– Na ostatnim SmackDown, Sheamus wraz z Kingiem Barrettem zmierzyli się w tag team matchu przeciwko The Lucha Dragons, The New Day oraz The Dudley Boyz. Jak się okazuje, King Barrett i Sheamus najprawdopodobniej stali się już oficjalny tag teamem i ich wspólne starcia będziemy mogli obserwować jeszcze wiele razy.

– Podczas zeszłotygodniowej trasy WWE po Meksyku, Ric Flair doznał kontuzji zerwania ścięgna Achillesa.

Sytuacja wydawała się na tyle poważna, iż sam Hall of Famer myślał że potrzebna będzie operacja. Lekarze jednak uspokoili „The Nature Boy’a” twierdząc, że kontuzja nie jest aż tak groźna.

Flair twierdzi, że czuję się już dobrze i ze względu na to iż uraz okazał się mały, opisuje całe zdarzenie niczym uniknięcie wystrzelonego naboju.

– Dave Bautista rozmawiał ostatnio z Chrisem Van Vlietem, w celu promocji najnowszego filmu o Jamesie Bondzie – „Spectre”, w którym były mistrz WWE gra jedną z drugoplanowych ról. W wywiadzie mówi między innymi o tym czemu odszedł z WWE.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552