ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Shawn Michaels odnośnie swoich faworytów w obecnym rosterze NXT, Bracia Hardy prowadzą rozmowy z WWE oraz więcej!

– Portal The Orlando Sentinel przeprowadził ostatnio wywiad z Shawnem Michaelsem.

W czasie rozmowy HBK wyznał m.in. kto zalicza się do grona jego ulubionych zawodników z obecnego rosteru NXT:

Uwielbiam Revival, Rodericka Stronga, Tye’a Dillingera. Lubię Eliasa Samsona – nie mogę nic na to poradzić, lubię Driftera, dla mnie się on wyróżnia. Dostrzegam coś w Patricku Clarku. Sądzę, że Tommaso Ciampa i Johnny Gargano są ogromnie utalentowanymi zawodnikami mając swój własny styl.

Michaels został również zapytany o to, jak widziałby Bobby’ego Rooda w głównym rosterze WWE. Oto odpowiedź HBK’a:

Oni zrobią coś naprawdę dobrego i specjalnego z nim, z całym jego wejściem, prezentacją postaci i innymi „Glorious” rzeczami. Nie wykorzystuje w pełni potencjału postaci, jednak kiedy wkroczy tam (na RAW lub SmackDown) to przy takiej reakcji jaką ma teraz, będzie na fali przez długi czas.

– Według Pro Wrestling Sheet, bracia Hardy są w trakcie trwania początkowych rozmów z WWE odnośnie ich powrotu. Prawdopodobnie rozmowy te zostały rozpoczęte po wygaśnięciu kontraktów Hardy z TNA, czyli od wtorku. Na dzień dzisiejszy WWE nie zaoferowało kontraktu Jeffowi i Mattowi, jednakże według wszelkich spekulacji, wszystko idzie w dobrym kierunku i powinniśmy zobaczyć powrót Hardy Boyz w WWE.

– Na koniec reklama Nickelodeon Kids’ Choice Awards, gdzie gospodarzem będzie John Cena. Impreza ta będzie miała miejsce 11 marca tego roku:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552