ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Shane McMahon wraca na stałe? Ronda Rousey sama napisała promo na RAW


– Shane McMahon powrócił na minionym jubileuszowym odcinku SmackDown Live. Jak podaje PWInsider.com, Shane wróci na dłużej. W najbliższych tygodniach ma zostać napisany dla niego jakiś storyline. Nie wiadomo jednak czy mowa o powrocie do ringu, czy do roli komisarza SmackDown.

– Bryan Alvarez z F4WOnline.com podzielił się kilkoma ciekawymi doniesieniami odnośnie Rondy Rousey i sprzedaży biletów na WWE Evolution. Jak się okazuje, WWE RAW Women’s Champions sama wzięła się za pisanie prom:

To promo Rondy Rousey w poniedziałek było wyśmienite z małymi wyjątkami – to ona je napisała w całości sama. Nie miała nikogo z WWE od pisania prom. Ona to napisała. Ten zwrot o Bellach będących skazą społeczeństwa, ona to wymyśliła. Ona mówi w ten sposób.

Ogłoszenie walki Rousey vs Nikki Bella przyczyniło się też do szybszej sprzedaży biletów. WWE Evolution prawdopodobnie będzie wypełnione po brzegi.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783