ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Seth Rollins vs Triple H przed WrestleManią? Status Spirit Squadu, Undertaker po operacji.

20140606-1280x720-T-Seth-and-TripleH-1

– Od dłuższego czasu trwały rozmowy na temat walki Setha Rollinsa z Triple H na WrestleManii 33, jednakże te plany się zmieniły.

Najbliższe Royal Rumble odbędzie się w arenie, która może pomieścić ponad 60000 widzów. Możliwe, że federacja zdecyduje się na walkę tej dwójki na tej gali. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem byłoby zwycięstwo Rollinsa i rewanż na WrestleManii.

zigglerspiritsquadhandicap

– W ostatnim czasie grupa Spirit Squad dość często występowała na SmackDown.

Dla fanów, którzy mieli nadzieję że zostaną na dłużej, mamy złe wieści. Po zakończeniu rywalizacji Dolpha Zigglera z The Mizem prawdopodobnie już ich nie zobaczymy.

undertaker-wrestlemania-concussion-wwe-1412396111

– Niedawno widzieliśmy, że Undertaker porusza się o kulach, trwały spekulacje czy przeszedł on operację kolana.

PWINSIDER potwierdził tą informację. Undertaker przeszedł operację, ale nie była to operacja kolana, była to operacja biodra. Na tą chwilę nie znamy dalszych szczegółów zabiegu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778