ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Seth Rollins vs. Kenny Omega? Gwiazdy WWE chcą powrotu AJ Lee na Evolution, Powrót Sashy Banks

 

– WWE Intercontinental Champion Seth Rollins pojawił się na wczorajszym ACE Comic Con w Chicago, gdzie wziął udział w Q&A.

Rollins został zapytany, któremu zapaśnikowi (bez kontraktu z WWE) chciałby stawić czoła na ringu. Rollins zaproponował mistrza wagi ciężkiej NJPW – Kenny’ego Omegę.

Chciałbym zmierzyć się z Kennym Omegą. Jestem najlepszym zapaśnikiem na świecie i chciałbym to udowodnić.

Te słowa szybko dotarły do Omegi, który żartobliwie odpowiedział Rollinsowi na swoim Twitterze.

Ekscytująca propozycja … Gdyby tylko było odpowiednie miejsce na stoczenie tak historycznego starcia…

Obecna umowa Omegi wygasa pod koniec tego roku, a Bullet Club poinformował, że jako grupa będzie się przemieszczał, niezależnie od tego, gdzie zdecyduje się pójść. W sierpniu Kenny rozmawiał ze Sports Illustrated o perspektywie przejścia na WWE, ale nie był pewien, czy WWE pozwoli mu pozostać tym samym Kennym Omegą.

Zdaję sobie sprawę, że w tej federacji są ludzie, z którymi mógłbym dobrze współpracować. W WWE są ludzie, z którymi, jeśli mielibyśmy dostać walkę, moglibyśmy wygenerować wielką promocję. Jeśli walczyłbym z jednym z ich najlepszych facetów, ludzie oczekiwaliby od tej walki czegoś wielkiego. Na razie pozostają tylko moje pytania „co jeśli?”. I tak pozostanie, dopóki to, o czym wcześniej mówiłem, się nie stanie. Jeśli Kenny Omega będzie mógł być Kennym Omegą, wtedy te walki mogą stać się rzeczywistością. Czy mogę pozwolić sobie na bycie sobą, prawdziwym Kennym Omegą, w królestwie WWE? W pewnym sensie bardziej ekscytujące jest myślenie o tym, co to może być, niż zobaczenie, co by z tego wyszło.

 

– Wygląda na to, że kontuzja Sashy Banks nie jest zbyt poważna, ponieważ została ona dodana do większej liczby Live Eventów. Występ Banks jest zapowiadany w następujących terminach:

– 03.11. – Madryd, Hiszpania;
– 04.11. – Barcelona, Hiszpania;
– 06.11. – Leeds, Anglia;
– 07.11. – Kolonia, Niemcy;
– 10.11. – Rzym, Włochy;
– 25.11. – Bloomington, Minnesota;
– 05.12. – Santiago, Chile;
– 12.01. – Meksyk;

Jej obecność przewidziana jest również w najbliższy weekend na evencie w Portland, Maine. Ryan Satin kilka dni temu przekazał wiadomość, dlaczego Banks nie było w telewizji ani na Live Eventach w ostatnich tygodniach. Dziennikarz oświadczył, że powodem nieobecności są problemy z plecami, z którymi Banks zmaga się od lat.

– WWE w ciągu ostatnich kilku tygodni dopracowało kartę walk na galę Evolution, która odbędzie się 28 października na Nassau Veterans Memorial Coliseum w Uniondale w stanie Nowy Jork. Będzie to pierwsze w historii WWE PPV tylko dla kobiet. Niektóre z największych nazwisk kobiet z przeszłości i teraźniejszości będą ze sobą konkurować.

Jednak fani zauważyli, że w grupie zawodniczek brakuje jednego kluczowego nazwiska. Chodzi o byłą mistrzynię WWE Divas – AJ Lee. Lee jest jedną z największych zapaśniczek, jakie WWE kiedykolwiek widziało. Pracowała z federacji od 2009 do 2015 roku. Rok po tym, jak jej mąż (CM Punk) został zwolniony, postanowiła przejść na emeryturę i zakończyć swoją przygodę z pro wrestlingiem.

Jak wiadomo, kilka gwiazd WWE, w tym The Bella Twins, wzięło udział w ACE Comic Con w Chicago w Illinois. Nikki została zapytana przez fana, czy ma jakiekolwiek aspiracje, by w przyszłości ponownie zmagać się z AJ Lee. Zawodniczka ujawniła, że ​​chce, aby Lee została częścią Evolution. Dodała także, że lubiła z nią walczyć.

Mam nadzieję, że będzie częścią WWE Evolution. AJ była ogromną częścią kobiecego rosteru. Chciałabym znów móc się z nią zmagać. Chemia pomiędzy nami była dobra. Czułam, że nasz spór naprawdę pomógł ewolucji kobiet. Byłoby fajnie.