ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Seth Rollins pobija rekord, Daniel Bryan ogłasza pojedynek na dzisiejsze SD Live oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego RAW.

Podczas wczorajszej gali RAW odbył się 7-osobowy Gauntlet match z udziałem zawodników, którzy wezmą udział w męskim Elimination Chamber matchu. Najciekawszą informacją z tego pojedynku jest fakt, iż Seth Rollins spędził podczas walki 1h i 5 minut, co aktualnie czyni Architekta osobą, która spędziła najwięcej minut podczas pojedynczego pojedynku w całej historii RAW. Rollins wyeliminował Romana Reignsa, a następnie Johna Cenę.
Warto również dodać, że Rollins stał się kolejną osobą, która pokonała czysto Johna Cenę podczas tygodniówki.
Ciekawy jest też fakt, iż sam pojedynek trwał 105 minut i aktualnie jest najdłuższym pojedynkiem w ponad 25-letniej historii Czerwonej Tygodniówki.

Poniżej wypowiedzi Matta Hardy’ego, Bookera T, Tysona Kidda oraz Curta Hawkinsa odnośnie wczorajszego występu Setha Rollinsa:

– Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan ogłosił, iż na najbliższym odcinku błękitnej gali dojdzie do pojedynku TT Gable & Benjamin vs. The New Day, gdzie zwycięska drużyna zmierzy się z The Usos na Fastlane 2018 o pasy TT:

Dodatkowo na SmackDown Live zobaczymy segment z udziałem AJ Stylesa, który wypowie się odnośnie Fatal 5-Way matchu na Fastlane oraz 6-osobowy pojedynek kobiet, gdzie Becky Lynch, Charlotte Flair oraz Naomi zmierzą się z Riott Squad:

– Na sam koniec wideo odnośnie wprowadzenia Jeffa Jarretta do tegorocznej edycji Hall of Fame:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556