ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Seth Rollins odnośnie zbanowania Curbstompa, Zmiany muzyki wejściowej i więcej!

– Niedawno Seth Rollins był goszczony w podcaście Sama Robertsa.

Aktualny RAW Tag Team Champion wypowiadał się m.in o zmianie jego muzyki wejściowej, czy też o zbanowaniu jego akcji kończącej; curbstompa. Poniżej możecie przeczytać najlepsze urywki z rozmowy:

* Odnośnie zmiany muzyki wejściowej:

O pomyśle zmiany muzyki usłyszałem dwa lub trzy tygodnie przed debiutem mojej nowej wejściówki. To była dziwna sprawa kiedy przybyłem wtedy na galę RAW. Na wejściu już usłyszałem „Musimy coś zrobić z Twoją wejściówką”, odpowiedziałem „Co masz na myśli? Używam tej muzyki od trzech lat. Cóż, jaki jest problem?”. Następnie usłyszałem, że Vince nie lubi tak długich pauz, słyszał tą samą muzykę od trzech lat. Puścili mi 5 opcjonalnych nowych wejściówek, trzy z nich były zwykłymi soundbyte’ami. Na jednym z tych pięciu utworów usłyszałem „Kingslayer” i to było wręcz uwodzicielskie. Aktualnie to było najlepszą opcją, wybrałem ją powiedziałem „ok, zróbmy to”. Cieszy mnie to, że ta zmiana dobrze się przyjęła.

* Odnośnie zbanowania Curbstompa:

Nie ma więcej blondu, a Curbstomp zniknął, koledzy, to nie moja wina. Zaufaj mi to nie było tak, że powiedziałem „Och tak, chcę nowego finishera”. Nie, wydarli go mi, zabrali mi go. Nie, więc takie rzeczy się zdarzają, ok? Po WrestleManii, gdzie wygrałem główny tytuł federacji, przeleciałem cały kraj, aby wystąpić w „Today Show”. Dla programu przygotowali pakiet wszystkich niesamowitych manewrów Setha Rollinsa. W tym czasie moim finisherem był Curbstomp. Więc Vince siedzi tam, gdzie zawsze siedzi w poniedziałkowe poranki i ogląda mnie w „Today Show”, gdzie wyglądałem dobrze w garniturze. Reprezentuję federację. Naprawdę świetnie wyglądam w garniturze. Noszę tytuł mistrzowski i wtedy on (Vince) widzi ten pakiet manewrów, gdzie stąpam innemu człowiekowi na głowę o podłoże i nazywają to Curbstompem w narodowej telewizji. Vince pomyślał sobie pewnie wtedy „Cóż, nie jest to dobry sposób na reprezentowanie się od kogoś kto ma być u mnie topowym zawodnikiem”, więc spotkał się z kilkoma swoimi ludźmi i zadecydowali, że ta akcja kończąca nie jest mi potrzebna i, że znajdą w zamian coś innego. Zrozumiałem to. Znienawidziłem tego. Myslałem, że to jest głupie, ale jest jak jest i nie jest to mój biznes. Robię wszystko co w mojej mocy.


* Odnośnie kobiety, która mogłaby zająć miejsce Romana Reignsa w The Shield:

Dlaczego miałbym zastępować Romana? W porządku. Cóż, ona jest tam z tyłu. „The Boss” tam jest. Mogłaby być naprawdę dobrą Tag Team partnerką. Sądzę, że byłaby dobrym wyborem. Kroczyłbym przy jej boku nawet i teraz, bo tu jest (roster RAW).

Całego podcastu możecie odsłuchać tutaj.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552