ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Seth Rollins o swojej przyszłości, Żona Nelsona Fraizera przeprasza, Orton

„Wiele osób pyta czy masz w sobie na tyle talentu aby zostać indywidualną gwiazdą w WWE. Gdzie widzisz siebie za 5 lat?”.  Odpowiedź Setha Rollinsa na to pytanie możecie znaleźć w dalszej części wpisu.

„Pięć lat? Widzę siebie jako mistrza WWE. Chcę trzymać ten pas, pokonywać John’a Cenę i Randy’ego Ortona oraz być gwiazdą gal PPV”. Odpowiedział członek The Shield.

– Żona niedawno zmarłego Nelsona Fraizera Cassandra napisała post na facebooku, w którym to przeprasza cały zarząd WWE za niekulturalne wypowiedzi na ich temat. Kobieta napisała:

„Chciałabym zająć chwilę na i przeprosić WWE za wszystkie straszne rzeczy jakie powiedziałam o waszej firmie! Głównie Vince’a, to było niestosowne i jest mi bardzo przykro, ale straciłam mojego najlepszego przyjaciela i jedynego mężczyznę którego kochałam, i byłam bardzo zła. Proszę o wybaczenie również twoich fanów, on był dobrym człowiekiem, kochał Vince’a, Stpehanie, Triple H’a i nie miałam racji mówiąc te wszystkie rzeczy! Nie chcę aby moja wypowiedź  wpłynęła na to jak go postrzegaliście, ponieważ byłam załamana, to nie jego wina, że mówiłam tak obrzydliwe rzeczy”.

– Wczoraj Randy’emu Ortonowi stuknęło 1000 dni jego ogólnego title reignu jako mistrz świata w swojej karierze w WWE.