ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Seth Rollins o byciu w ringu z Undertakerem, WWE reaguje na ataki hakerskie i więcej!

– Seth Rollins udzielał wywiadu dla Bandwagon.asia, w którym został zapytany między innymi o walkę z Undertakerem.

Miałem ten zaszczyt bycia w ringu z Undertakerem, przed końcem jego kariery. Ten dzień był szalony. Kilka godzin wcześniej mieliśmy Live Event w Cardiff, a potem leciałem helikopterem do Londynu na następną walkę. Było to niesamowite uczucie, patrząc na różnicę wieku pomiędzy nami. Uważam, że bardzo dobrze się prowadził, patrząc na to jak długą karierę miał.

Mówił również o swoim theme songu.

Korzystam z niego już jakieś 2-3 lata. Uważam, że bardzo dobrze do mnie pasuje. Na początku nie mogłem się przyzwyczaić po theme songu z The Shield, lecz z czasem to przyszło samo. Lubię w nim to, że jak ludzie go słyszą, to wiedzą kto wychodzi do ringu. Mam z tą piosenką wiele wspomnień, dostaję też wiele pytań o to czy go zmienię. To jest jeden z tych theme songów na zawsze – tak jak Chrisa Jericho czy Big Showa.

– WWE w tym tygodniu zorganizowało zamknięte spotkanie z zawodnikami. Głównym tematem były ostatnie ataki hakerskie.

Był to wykład z ekspertami w tej dziedzinie, na którym gwiazdy WWE były informowane czego unikać i jak się zachowywać na wszelkiego rodzaju portalach społecznościowych.

Federacja wprowadziła poprawki w regulaminie związanym z portalami społecznościowymi. Jednym z wpisów jest fakt, że dostęp do mediów społecznościowych powinni mieć tylko zawodnicy i federacja.

– Informowaliśmy wcześniej, że Hardy Boyz nie pojawili się na RAW z powodu zbliżającego się porodu żony Matta. Będą teraz mieli „luźniejszy” grafik i nie będą występować tak często jak w ostatnim czasie. Nie wiadomo również kiedy odbędzie się ich rewanż o Mistrzostwa Tag Team RAW.