ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Seth Rollins nie miał zostać Universal Championem na początku WrestleManii 35

– Kilka dni po WrestleManii 35 krąży kilka ciekawostek na temat decyzji podejmowanych na zapleczu podczas trwania gali. Dowiadujemy się, że pierwotnie openerem miała być walka Randy’ego Ortona z AJ Stylesem, jednak w trakcie starcia o pas Cruiserweight w kickoffie zdecydowano się na rozpoczęcie głównej karty walk Universal Championship matchem. Powodem przesunięcia tej walki na początek była chęć usatysfakcjonowania Brocka Lesnara, gdyż dzięki temu mógł on znacznie szybciej wrócić do domu, co uczynił od razu po stracie tytułu. Hulk Hogan nie został poinformowany, że podczas jego występu z backstage’u wyjdzie Paul Heyman i był przez to zdezorientowany. Pojedynek Lesnar vs Rollins pierwotnie miał mieć miejsce tuż przed main eventem kobiet.

Nie jest to pierwszy raz, gdy WWE na czele z Vincem McMahonem decyduje się na wprowadzenie zmian w gali, która już się rozpoczęła. Znanym przypadkiem jest wykorzystanie walizki Money in the Bank przez Rollinsa na WrestleManii 31, o czym Seth dowiedział się dopiero po przegranej z Randym Ortonem. Rok temu Roman Reigns miał pokonać Brocka Lesnara, jednak w ostatniej chwili zdecydowano się na inny rezultat.


[ZOBACZ TAKŻE: MCINTYRE KONTUZJOWANY NA SMACKDOWN?, RYWAL DLA SETHA ROLLINSA, UNDERTAKER VS ELIAS I WIĘCEJ!]


 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552